Rezultat pretrage za pojam: Alexis Sanchez
Bayern bolji od Juventusa, PSG i Barcelona remizirali
ZAGREB - Bayern i Barcelona u prvim su utakmicama četvrtfinala Lige prvaka ostvarili rezultate koji ih približavaju prolasku među četiri najbolja.
BATE Borisov nokautirao Bayern, Juventus i Šahtar podijelili bodove
ZAGREB - U derbiju večeri Lige prvaka Juventus i Šahtar su u Torinu odigrali bez pobjednika, 1:1, a za najveće iznenađenje pobrinuo se BATE Borisov koji je pobijedio Bayern 3:1.
Vilanova više ne računa na Fabregasa, Sancheza i Dani Alvesa
KADROVI
BARCELONA - U momčadi koji je naslijedio od Pepa Guardiole, Vilanova želi ubuduće trenirati Viktora Valdeza, Carlesa Puyola, Gerarda Piquea, Sergija Busqetsa, Xavija, Andresa Iniestu i Lea Messija.
Barcelona - Chelsea 2-2: Chelsea napravio podvig s igračem manje
BARCELONA - Bio je to susret u kojem je Barca imala sve adute, od 37. minute imala je igrača više jer isključen John Terry, vodila je 2-0 u 43. minuti, i u 48. je pri vodstvi 2-1 imala 11-erac. No, udarac Messija zaustavila je greda.
Barcelona riješila sve u prvoj utakmici, Lyon minimalno protiv APOEL-a
LEVERKUSEN - U prvim susretima osmine finala Lige prvaka Barcelona i Lyon ostvarili su pobjede.
Kup Kralja: Real Madrid - Barcelona 1:2
EL CLASICO
MADRID - Realu je to bio tek drugi poraz u posljednje 24 utakmice, a oba je doživio od Barcelone i oba na svom travnjaku.
Real Madrid - Barcelona 1:3 (VIDEO)
EL CLASICO
MADRID - Bio je to 247. ogled Reala i Barce, te 103. pobjeda Barce, dok je Real ostao na 90 trijumfa. Zanimljivo, u zadnjih 12 'el clasica' Real je slavio samo jednom.
<<  <  Strana 3 od 3 . Ukupno: 55.  >  >>