Rezultat pretrage za pojam: Young Boys
Bjelica: Nadam se punom Maksimiru i prolasku u Ligu prvaka
STRATEG
ZAGREB - Dinamo je u prvoj utakmici play-offa Lige prvaka odigrao 1:1 u Švicarskoj protiv Young Boysa. Hrvatski prvak tako ima sjajan rezultat uoči uzvrata u utorak na Maksimiru.
Oršićev gol daje Dinamu velike šanse u uzvratu
BERN - Dinamo je u prvom susretu play-offa Lige prvaka u Bernu odigrao 1:1 protiv Young Boysa i tako napravio veliki korak prema plasmanu u skupine Lige prvaka.
Dinamo rutinski prošao Astanu
ZAGREB - Dinamo je u play-offu Lige prvaka. Hrvatski prvak je nakon 2:0 iz prve utakmice i u uzvratu pobijedio kazahstansku Astanu. Jedini gol na Maksimiru zabio je Mario Gavranović u 74. minuti.
Bjelica: Olmo ima nemoguću kvalitetu
POHVALE
ZAGREB - "S Gojakom sam jako zadovoljan. On je po meni bio jedan od najboljih pojedinaca u trenucima kad i nismo baš najbolje izgledali. Trkački, tehnički i taktički izvršava što od njega zatIjevam i razvija se u jako dobrom pravcu".
Dinamo nokautirao Astanu, briljantni Olmo
TRIJUMF
ASTANA - Dinamo je u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka pobijedio Astanu u gostima 2:0 golovima Budimira u 39. i Danija Olma u 84. minuti.
Dinamo izbjegao Zvezdu, ide na Young Boyse
NYON - Ako u 3. pretkolu Lige prvaka izbaci kazahstansku Astanu, Dinamo će u playoffu najjačeg klupskog natjecanja igrati protiv švicarskog prvaka Young Boysa, određeno je ždrijebom u ponedjeljak u sjedištu UEFA-e u Nyonu.
Hütter preuzima Eintracht
FRANKFURT - Hütter je u prvi plan ove sezone izbio nakon što je u Švicarskoj senzacionalno osvojio naslov prvaka s Young Boysima iz Berna.
UEFA kaznila Zvezdu zbog Mladića
KAZNA
NYON -Beogradska Crvena zvezda utakmicu će domaću utakmicu šesnaestine finala Europske lige protiv moskovskog CSKA igrati bez gledatelja, odlučila je UEFA.
Liverpool, CSKA, Sporting, Qarabag i APOEL plasirali se u Ligu prvaka
ZAGREB - Večerašnjim susretima završene su kvalifikacije za Ligu prvaka, a u elitnom rangu eUropskog nogometa igrat će i Liverpool, CSKA, Sporting, Qarabag i APOEL.
Dinamo protiv Salzburga za Ligu prvaka
TEZAK POSAO
NYON - Prva utakmica na rasporedu je 16. ili 17. kolovoza u Zagrebu, a uzvrat je tjedan dana kasnije u Salzburgu.
Dinamu Molde ili Pjunik, Partizan na Steauu ili Trenčin
ŽDRIJEB
NYON - Uspiju li proći Folu Esch u 2. pretkolu Lige prvaka nogometaše Dinama će na putu prema 4. pretkolu čekati norveški Molde ili armenski prvak Pjunik.
Bilićev Bešiktaš u osmini finala, Lovren tragičar
EUROPSKA LIGA
ZAGREB - Nogometaši Bešiktaša izborili su plasman u osminu finala Europske lige nakon što su boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedili Liverpool 5-4, a tragičar susreta bio je hrvatski reprezentativac Dejan Lovren koji je jedini promašio kazneni udarac za 'redse'.
Gostujuće pobjede Napolija, Evertona i Zenita
ZAGREB - Nogometaši Napolija, Evertona, Zenita i Club Bruggea načili su veliki korak prema plasmanu u osminu finala Europske lige nakon što su ostvarili gostujuće pobjede u prvim susretima 16-ine finala najmasovnijeg europskog kupa.
Europska liga: Bilić protiv Lovrena
ŽDRIJEB
ZAGREB - Najzanimljiviji par šesnaestine finala Europske lige je onaj Liverpoola Dejana Lovrena i Bešiktaša trenera Slavena Bilića.
Dinamo prošao odlično, Rijeka protiv Seville
ŽDRIJEB
ZAGREB - I dok modri mogu biti zadovoljni svojom skupinom D, u kojoj su Salzburg, Celtic i rumunjska Astra, Rijeka skupinom G ne može biti previše zadovoljna, bar što se šansi za prolaz tiče. Što se imena tiče, garantiraju spektakl, to su redom aktualni prvak Sevilla, Standard i Feyenoord.
Vladimir Petković preuzima Švicarsku
IZBORNIK
SARAJEVO - On će na klupi selektora naslijediti legendarnog Ottmara Hitzfelda, koji je bio prvak Europe sa Bayernom i Borussijom Dortmund.
Inter bolji od Partizana u Beogradu, Lyon nokautirao Athletic
ZAGREB - AIK je u Stockholmu u susretu F skupine iznenađujuće pobijedio PSV Eindhoven 1:0 golom Mohameda Bangure u 12. minuti, a Turina je odlično branio za švedski sastav.
Dnjipro bolji od Napolija, Partizan pao na samom kraju kod Intera
ZAGREB - Maribor je remizirao protiv Tottenhama 1:1, a najzaslužniji za gol slovenskog sastava bio je naš Dejan Mezga.
Rubin bolji od Parizana, Livaja opet zabio za Inter
ZAGREB - U dvoboju 2. kola Inter je s 3:1 slavio kod Nefčija u Bakuu, a Livaja je postigao treći zgoditak za goste u 42. minuti. Livaja je i u susretu 1. kola Europske lige u Milanu protiv ruskog Anžija (1:1) bio strijelac za Inter.
Livaja zabio gol, Maribor nokautirao Panathinaikos
ZAGREB - Bivši igrač splitskog Hajduka je odličnu predstavu okrunio golom za 1:1 u 39. minuti, a na terenu je proveo 60 minuta.
Europska liga: Hajduk na Stoke City, Split protiv Fulhama
TEŽAK ŽDRIJEB
ZAGREB - Čini se da je od klubova iz regije najbolje prošla Crvena zvezda koja ide na pobjednika dvoboja Soligorska i Ventspilsa.