Rezultat pretrage za pojam: Real Betis
Rekord Barcelone, pogodak Rakitića
PRIMERA
ZAGREB - U posljednjem susretu 27. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na gostovanju pobijedila Rayo Vallecano 5-1, a prvi pogodak na utakmici postigao je Ivan Rakitić.
Barcelona - Celta 6-1, gol Rakitića
PRIMERA
BARCELONA - Nogometaši Barcelone svladali su u spektakularnoj utakmici 24. kola Primere na Nou Campu Celtu s 6-1, a u strijelce se upisao i hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.
Modrić donio pobjedu Realu
PRIMERA
GRANADA - Nogometaši Reala pobijedili su u 23. kolu Primere u gostima pretposljednju Granadu s 2-1, a pobjednički zgoditak zabio je Luka Modrić u 85. minuti.
Realu samo bod kod Betisa
NOVI KIKS
SEVILLA - Nogometaši Real Madrida odigrali su samo 1-1 na gostovanju kod Betisa u 21. kolu Primere, te je "Kraljevski klub" propustio priliku priključiti se vrhu ljestvice.
Betis ove zime neće slati ponudu za Balića
MADRID - "Nećemo slati ponudu kojom bi doveli tog igrača ove zime. Početni kontakti vezani za ljeto su druga stvar. Kontakti postoje, ali ponavljam, oni se ne odnose na ovaj prijelazni rok", rekla je u telefonskom razgovoru  Mercedes Torrecillas.
Valencia - Real 2-2; Kovačić isključen
PRIMERA
VALENCIA - U utakmici 18. kola Primere Valencia i Real su na Mestalli odigrali 2-2, a Mateo Kovačić je dobio crveni karton.
Atletico na vrhu Primere
PRIMERA
MADRID - Nogometaši madridskog Atletica preuzeli su vrh ljestvice španjolske lige zahvaljujući minimalnoj 1-0 (0-0) domaćoj pobjedi protiv posljednjeg sastava prvenstva Levantea.
Halilović zabio za pobjedu Sportinga
DOBRE IGRE
MADRID - Mladi hrvatski reprezentativac Alen Halilović postigao je jedini pogodak u pobjedi svog Sportinga u Gijonu nad Malagom (1-0) u 10 kolu Primere.
Atletico Madrid preživio Camp Nou, postao prvak Španjolske
PRIMERA
BARCELONA - Atletico je u dramatičnoj utakmici ostao neporažen na Nou Campu, iako su već nakon 22 minute ostali bez ozlijeđenih Diega Coste i Arde Turana, koji su u suzama napustili teren, te je njihov nastup u finalu Lige prvaka protiv Reala u subotu krajnje neizvjestan.
Primera: Pobjede vodećeg trojca
ŠPANJOLSKA
MADRID - U 32. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Atletico Madrid, Barcelona i Real Madrid upisali su pobjede, pa se i dalje nalaze unutar tri boda razlike. Atletico Madrid ima 79, Barcelona 78, a Real Madrid 76 bodova.
Rakitićeva asistencija slomila Real, Barcelona uvjerljiva (VIDEO)
PRIMERA
MADRID - U susretu 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je u srijedu izgubio na gostovanju od Seville rezultatom 2-1 i tim porazom sasvim kompromitirao svoje izglede u borbi za naslov prvaka.
Rijeka neporažena u Sevilli
ČASTAN OPROŠTAJ
SEVILLA - Osvojen je prvi gostujući bod, ali nije postignut prvi zgoditak u gostima iako su Benko i Krstanović promašili više nego izgledne prilike.
Rijeka odigrala bez golova protiv Vitorije i ostala bez europskog proljeća
EUROPSKA LIGA
RIJEKA - Tragičar utakmice je postao najbolji napadač Rijeke Leon Benko koji je u 82. minuti sam izbio ispred gostujućeg vratara, no Douglas je sjajno obranio njegov udarac.
Rakitić: Šimunić ništa loše nije mislio
PORUKE
ZAGREB - "Nakon utakmice u Zagrebu smo se zabavili, ali ja sam brzo otišao jer sam znao da me čeka dugačko putovanje. Od posljednjeg sučevog zvižduka mislim isključivo o derbiju i pobjedi protiv Betisa".
Messiju ponovno stradao butni mišić
OZLJEDA
BARCELONA - Koliko će Messi pauzirati zasad nije poznato, budući da tek treba obaviti detaljne preglede.
Rijeka - Lyon 1-1: I dalje u igri za drugi krug
RIJEKA - Gosti su poveli golom Alassanea Plea u 14. minuti, no šest minuta kasnije eurogolom sa 25 metara izjednačio je Andrej Kramarić.
Ancelotti odredio početnih 11, Modrić u sastavu
REAL
MADRID - Ancelotti želi igrati lijep nogomet prepun mašte i atrakcije, a Casemiro, Modrić, Isco i Özil osigurat će 'čaroliju' u igri 'Kraljevskog kluba', piše Marca.
REAL
Rijeka na Stuttgart, Vojvodina protiv Šerifa, Partizan na Thun
NYON - Riječani zbog slabog koeficijenta nisu imali status nositelja, a mogli su dobiti Stuttgart, Spartak Moskva, PAOK, Černomorec Odesa ili Betis.
Džeko prvi na listi Guardiolinih želja
ŽELJE
MADRID - Pep Guardiola, budući trener minhenskog Bayerna imat će na raspolaganju 278 milijuna eura na raspolaganju.
Messi je svjetski rekorder, zabio 86 golova
REKORDI
BARCELONA - Upisao je Argentinac 56 golova u Primeri, 13 u Ligi prvaka, tri u Kupu Kralja, dva u Superkupu Španjolske i 12 u dresu svoje reprezentacije.
Rayo Vallecano - Barcelona 0:5; Messi stigao do 301
UVJERLJIVO
MADRID - Messija sada od Pelea, koji je 1959. za Santos i Brazil zabio 75 pogodaka dijele još samo dva pogotka, a možda nije nedostižan ni apsolutni rekord koji drži Gerd Mueller. On je 1972. za Bayern i Njemačku postigao čak 85 golova.