Rezultat pretrage za pojam: Dominic Thiem
ATP Madrid: Đoković u finalu
MADRID - Prvi tenisač svijeta Novak Đoković prvi je finalist ATP masters 1000 turnira u Madridu.
Nadal jedanaesti put osvojio Roland Garros
PARIZ - Rafael Nadal pobjedom u finalu Roland Garrosa nad Dominicom Thiemom (6:4, 6:3, 6:2) po 11. put osvojio je pariški Grand Slam.
Nakon šest mjeseci pauze Đoković se vraća na teniske terene
ABU DHABI - Jedan od najboljih tenisača u povijesti Novak Đoković, nakon šest mjeseci pauze zbog ozljede lakta, u petak, 29. prosinca, vraća se na teniske terene i to na ekshibicicijskom turniru u Abu Dhabiju.
Čilić u skupini s Federerom, Zverevim i Sockom
LONDON - Čilić je u skupini koja nosi ime proslavljenog njemačkog tenisača Borisa Beckera, dok će se u skupini nazvanu po američkoj legendi Peteu Samprasu natjecati Španjolac Rafael Nadal, Austrijanac Dominic Thiem, Bugarin Grigor Dimitrov i Belgijac David Goffin.
Novak Đoković se krajem godine vraća na teren
POVRATAK
ABU DHABI - Nekada najbolji tenisač svijeta 30-godišnji Novak Đoković najavio je povratak na teniske terene za kraj ove godine, kad će od 28. do 30. prosinca sudjelovati na 10. izdanju ekshibicijskog turnira Mubadala World Tennis Championship u Abu Dhabiju.
ATP ljestvica: Ćorić skočio za pet, Karlović pao za deset mjesta
MONTE CARLO - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić ostao je još ovaj tjedan na šestom mjestu pojedinačne ATP ljestvice, Borna Ćorić se skokom od pet mjesta vratio u Top 50, a Ivo Karlović je pao za deset pozicija i sada je 44. igrač svijeta, dok Andy Murray broji posljednji tjedan na vrhu.
Čilić na korak od Đokovića
ATP LISTA
ZAGREB - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić nalazi se i ovaj tjedan na šestom mjestu najnovije WTA ljestvice koja je objavljena u ponedjeljak, dok su ostali hrvatski tenisači zabilježili pad u odnosu na prošli tjedan.
Federer u jubilarnom 50. četvrtfinalu na Grand Slamu
LONDON - Dvoboj Đokovića i Mannarina bio je postavljen kao treći na terenu broj 1, ali kako se susret Luksemburžanina Gillesa Mullera i Španjolca Rafaela Nadala odužio na četiri sata i 47 minuta Đoković i Mannarino nisu mogli niti započeti svoj meč.
Nadal i Wawrinka u finalu Ronald Garrosa
PARIZ - Rafael Nadal i Stan Wawrinka borit će se za naslov pobjednika, nakon što je Španjolac u polufinalu sa 6-3, 6-4, 6-0 nadigrao 23-godišnjeg Austrijanca Dominica Thiema, a Švicarac u maratonskih pet setova svladao prvog igrača svijeta Andyja Murrayja sa 6-7 (6), 6-3, 5-7, 7-6 (3), 6-1
Thiem razbio Đokovića
ROLAND GARROS
PARIZ - Austrijanac Dominic Thiem, sedmi tenisač svijeta, plasirao se u srijedu u polufinale drugog grand slam turnira sezone Roland Garrosa nakon što je u četvrtfinalu, poslije dva sata i 15 minuta, sa 7-6, 6-3 6-0 svladao branitelja naslova Novaka Đokovića.
ATP Madrid: Naslov za Nadala
MADRID - Za Nadala je ovo peti put kako je osvojio naslov u Madridu, a već 30. trijumf na nekom od turnira iz serije "masters 1000" u karijeri i po tome se izjednačio s Novakom Đokovićem.
Ćorić napredovao za 30 mjesta na ATP listi
ZAGREB - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić i dalje se nalazi na osmom mjestu ATP ljestvice, Ivo Karlović je zadržao 21. poziciju, dok je Borna Ćorić napredovao za čak 30 stepenica i sada je na 49. mjestu.
Čilić ostao sedmi, Federer se vratio u Top 10
MONTE CARLO -  Roger Federer se osvajanjem prvog Grand Slam naslova u novoj sezoni probio sa 17. na 10. mjesto.
Roland Garros: Đoković i Murray u finalu
PARIZ - U finalu turnira tenisača u ovogodišnjem Roland Garrosu igrat će prva dva igrača svijeta, Srbin Novak Đoković i Britanac Andy Murray.
ATP Brisbane: Marin Čilić u četvrtfinalu
BRISBANE - Hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u četvrtfinale ATP teniskog turnira u Brisbaneu nakon što je danas poslije sat i 46 minuta igre sa 7-5, 7-6(3) pobijedio Južnokoreanca Hyeona Chunga.
Čilić morao spašavati meč-loptu protiv Kineza Wua
ŠANGAJ - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić pridružio se Ivi Karloviću i Borni Ćoriću u 2. kolu turnira Masters 1000 serije u Šangaju, nakon što je u tri seta svladao 227. igrača svijeta Kineza Dija Wua s 4-6, 6-3, 7-6 (4) i pritom spasio jednu meč-loptu.
Austrijanac Thiem pobjednik Umaga
UMAG - Austrijanac Dominic Thiem pobjednik je ovogodišnjeg, 26. izdanja ATP turnira tenisača u Umagu, on je u finalu sa 6-4, 6-1 svladao Portugalca Joaoa Sousu zs asamo sat igre.
Ćorić poražen u četvrtfinalu Umaga
PORAZ
UMAG - Hrvatski tenisač 18-godišnji Borna Ćorić u petak je poražen u četvrtfinalu ATP turnira u Umagu od Španjolca Roberta Bautiste sa 3-6, 3-6 nakon sat i 40 minuta igre.
<<  <  Strana 2 od 2 . Ukupno: 42.  >  >>