Rezultat pretrage za pojam: Charlotte Bobcats
Bullsi nanijeli prvi poraz Indiani (VIDEO)
NEW YORK - Luol Deng je predvodio Bullse (5-3) sa 23 postignuta pogotka. Derrick Rose, koji je propustio prijašnju utakmicu zbog ozljede, zabio je 20 koševa od čega šest trica iz 11 pokušaja. Taj Gibson je dodao 15 pogodaka i osam skokova.
Jordan zakucava i sa 50 na leđima
TWITTER
LOS ANGELES - Jordan je na svom Twitter profilu objavio fotografiju na kojoj bez ikakvih problema zakucava, iako ga je "čuvao" omaleni dječak, vjerojatno polaznik Jordanova kampa.
Cavsi uzeli Bennetta kao prvi pick na draftu
DRAFT
NEW YORK - Predviđeni prvi pick NBA drafta, centar Nerlens Noel, završio je kao tek šesti, a birao ga je New Orleans.
Clippersima važna pobjeda u Memphisu, briljantna večer Rubija (VIDEO)
NEW YORK - Milwaukee je poražen u gostima kod najlošije momčadi lige, Charlotte Bobcatsa, 95-85, što ujedno znači i dvoboj protiv Miami Heata, aktualnog prvaka, u 1. kolu doigravanja Istočne konferencije.
Knicksi slavili i 11. put zaredom, opet sjajni Carmelo Anthony (VIDEO)
NEW YORK - Carmelo Anthony ubacio je 41 koš za Knickse, što znači da je 40 ili više koševa ubacio u tri posljednje utakmice. Postao je tako tek drugi klupski igrač kojem je to uspjelo nakon Bernanrda Kinga.
Sjajni LeBron u Bostonu, Miami i dalje gazi (VIDEO)
MIAMI - To je 23. uzastopna pobjeda Miami Heata, što je sada drugi najdulji pobjednički niz u povijesti NBA. Sada samo Lakersi iz 1971./72. imaju dulji niz od čak 33 pobjede.
Miami tek nakon dva produžetka pobijedio Sacramento (VIDEO)
NEW YORK - LeBron James i Dwyane Wade su zajedno zabili 79 koševa u pobjedi Miami Heata od 141-129 nad Sacramento Kingsima nakon dva produžetka.
Miami pobijedio i osmu uzastopnu utakmicu (VIDEO)
NEW YORK - LeBron James je osam od ukupno 11 asistencija imao u zadnjoj četvrtini u kojoj su gosti nadigrali Hawkse s 23 koša za pobjedu od 103-90, osmu zaredom za Miami.
Parker predvodio Spurse do nove pobjede
NEW YORK - Denver Nuggetsi su na krilima raspoloženog Danila Gallinarija, koji se vratio u igru nakon pauziranja dvije utakmice zbog bolesti, pobijedili sa 97-90 Boston Celticse sinoć.
Michael Jordan slavi 50. rođendan
SRETAN ROĐENDAN
NEW YORK - Michael Jordan danas slavi svoj 50. rođendan, pomalo u sjeni sve glasnijih spekulacija da bi se i u ovim, već ozbiljnim godinama, mogao vratiti košarci.
Grover: Siguran sam da Jordan može i danas igrati u NBA
TRENER
NEW YORK - I dalje mislim da je bolji igrač od mnogih koji trenutno igraju. Svakako je najbolji igrač Charlotte Bobcatsa - rekao je Jordanov trener.
Miami se poigrao sa Clippersima
MIAMI - Los Angeles Lakersi nadoknadili su velikih 19 poena zaostatka iz treće četvrtine, te slavili kod Charlotte Bobcatsa 100-93.
Celticsi i Miami nastavljaju pobjednički niz
BOSTON - Kevin Garnett je zabio 27 koševa za petu zaredom pobjedu Boston Celticsa nad Toronto Raptorsima od 99-95 na njihovom terenu iako su igrali bez Rajona Ronda.
Clippersi nastavljaju pobjednički niz, Spursi uvjerljivi
LOS ANGELES - San Antonio Spursi su sinoć, ponovno pod palicom trenera Gregga Popovicha, došli do devete uzastopne pobjede i to od 102-78 nad Charlotte Bobcatsima.
Iguodala donio Denveru četvrtu uzastopnu pobjedu
NEW YORK - Andre Iguodala je pogodio slobodno bacanje 0.4 sekunde prije kraja za pobjedu Denvera protiv Indiane sa 102-101. Četvrta je to uzastopna pobjeda Nuggetsa u NBA ligi.
Bullsi nanijeli Lakersima deveti poraz u posljednjih 11 utakmica (VIDEO)
NEW YORK - U susjedskom derbiju Brooklyn Netsi slavili su na gostovanju kod New York Knicksa u Madison Square Gardenu 88-85.
Parker vodio Spurse do pobjede protiv Hawksa
LOS ANGELES - Parker je sinoć igrao sjajno posebno u zadnjih 12 minuta kada je zabio 10 koševa i dva puta asistirao.
Mario Chalmers s deset trica potopio Sacramento (VIDEO)
NEW YORK - Orlando Magic su napravili iznenađenje u LA-u svladavši Clipperse, trenutno drugu momčad lige, s 104:101.
Paul odveo Clipperse do još jedne pobjede, Lakersi izgubili i petu zaredom (VIDEO)
LOS ANGELES - Chris Paul prevodio je još jedan trijumf Los Angeles Clippersa sa 16 asistencija u pobjedi od 99-93 nad Dallas Mavericksima u srijedu.
Bryant odigrao briljantno četvrtu četvrtinu, Lakersi opet izgubili (VIDEO)
LOS ANGELES - Bryant je dao sve od sebe da spasi Los Angeles, zabivši 18 od svojih ukupno 29 koševa u zadnjoj četvrtini, ali Lakersi su ipak morali pokleknuti pred razočaranom domaćom publikom.
Miami godinu završio pobjedom
CHICAGO - James je zabio 10 od svojih 36 koševa u produžetku, a Wade je zaključio pobjedu Heata zakucavanjem.
Kraj serije za Lakerse unatoč 40 poena Bryanta
LOS ANGELES - To je bila deseta utakmica u kojoj je Bryant prešao 30 koševa što mu je do sada u karijeru uspjelo tri puta izjednačivši se tako s Michaelom Jordanom.
Miami i Lakersi se izvukli, Bullsi srušili Celticse (VIDEO)
NEW YORK - U pobjedi Bullsa blistao je Joakim Noah s drugim 'triple-doubleom' u karijeri - 11 koševa, 13 skokova i 10 asistencija.