Rezultat pretrage za pojam: Australian Open
Đoković: Igram podjednako dobro kao prošle godine
MIAMI - "I dalje želim da se borim za svaku titulu. Rukovodim se tim, a ne matematikom i koliko ću poena izgubiti ili osvojiti. Za mene je svaki turnir podjednako važan", objasnio je Đoković.
Prvi poraz Novaka Đokovića ove godine
DUBAI - U petak u polufinalu teniskog ATP turnira u Dubaiju izgubio u dva seta 6-2, 7-5 od Škota Andyja Murraya.
Sjajni Karlović uveo Hrvatsku u četvrtfinale Davis Cupa
MIKISHI - Karlović je izašao kao pobjednik iz sva tri dvoboja, a u nedjelju je donio treći i odlučujući bod svladavši Go Soedu 7:6 (4), 6:1, 6:4.
Novak Đoković osvajač Laureusa
PRIZNANJA
LONDON - Đoković je prestižnu nagradu dobio ispred australijskog bicikliste Cadela Evansa, a nominovani su bili još Lionel Messi, Dirk Nowitzki, Sebastian Vettel i Usain Bolt.
Novak Đoković: Tajna uspeha srpskog sporta je u želji
TAJNA
BEOGRAD - "Mi srpski sportisti imali smo mnogo problema u prošlosti sa razvojem, treninzima i uslovima, ali to nas je nekako učinilo jačim fizički i psihički, jer želimo pobedu više nego iko drugi."
Đoković bolji od Nadala i osvojio Australian Open
MELBOURNE - Dvoboj je trajao čak pet sati i 53 minute i najduže je finale u povijesti Grand slam turnira, sat duže od finala US Opena Lendl-Wilander iz 1988.
Đoković i Nadal u finalu Australian Opena
MELBOURNE - Novak Đoković plasirao se u finale Australian Opena, pošto je danas u meču, koji je trajao skoro pet sati, savladao Britanca Andy Murray-a sa 6:3, 3:6, 6:7 (4:7), 6:1, 7:5.

Nadal u finalu  Otvorenog prvenstva Australije
AUSTRALIAN OPEN
Nadal u finalu Otvorenog prvenstva Australije
MELBOURNE - Pobedom protiv Rogera Federera u polufinalu Otvorenog prvenstva australije, u setovima 3:1 (6:7, 6:2, 7:6  6:4.) Nadal  je postao prvi finalista turnirs.
Novak srušio i Fererov
Novak srušio i Fererov "zid", u polufinalu sa Marejem!
MELBURN - Prvi teniser sveta će u polufinalu igrati protiv Endija Mareja, protiv kojeg je prošle godine u finalu osvojio drugu titulu na Australijan openu.
Đoković oborio Federerov i Nadalov rekord po zaradi
LONDON - Zaradio je 12,619.803 dolara, što je za skoro dva milijuna više od rekorda koji su zajednički držali Roger Federer i Rafael Nadal.
Čilić slavio u finalu Pekinga protiv Tipsarevića
ST PETERBURG - Nakon što je ove godine poražen u finalima turnira u Marseilleu, Umagu i Pekingu, hrvatski tenisač je napokon dočekao turnirski naslov.
John McEnroe: Đoković je odveo tenis u neke druge vode