Rezultat pretrage za pojam: Theo Walcott
Ancelotti preporodio Everton: Promijenio je treninge i režim prehrane
OPORAVAK
LIVERPOOL - Dolazak Carla Ancelottija na klupu Evertona pokazao se već sada odličnim potezom, s njim je klub s Goodison Parka osvojio 17 bodova u Premier ligi, i samo je Liverpool uspješniji od njih. Everton se maknuo iz opasne zone, te je je stigao na sedmo mjesto, blizu pozicija koje vode u Europu.
Walcott iz Arsenala u Everton
 LIVERPOOL - S Evertonom je potpisao ugovor na 3,5 godine, dok će njegovom bivšem klubu pripasti oko 25 milijuna eura odštete.
Everton nudi 22,5 milijuna eura za Walcotta
PONUDA
LONDON - Trener Evertona Sam Allardyce izjavio je u petak da klub pregovara o dolasku napadača Thea Walcotta, koji ove sezone ima skromnu minutažu u Arsenalu.
Real slavio u Napulju, Bayern ponizio Arsenal
ZAGREB - U uzvratnim utakmicama osmine finala Lige prvaka Real je rutinski svladao Napoli dok je Bayern osramotio ekipu Arsenala.
Leicester pao u posljednjoj minuti protiv Arsenala
DERBI
LONDON - U petoj minuti sudačke nadoknade, Danny Welbeck, nakon ubacivanja Mesuta Oezila, preciznim je udarcem glavom donio 'topnicima' pobjedu koja ih je ostavila u ravnopravnoj utrci za naslov prvaka.
Bayern ispratio Dinamo s pet lakih komada
MUENCHEN - U susretu 2. kola F skupine nogometne Lige prvaka Bayern je u Munchenu na Allianz Areni deklasirao zagrebački Dinamo s 5-0 (4-0).
Dinamo senzacionalno pobijedio Arsenal
POBJEDA
ZAGREB - Nogometaši zagrebačkog Dinama nisu mogli poželjeti ljepše otvaranje Lige prvaka, u dvoboju 1. kola F skupine 'modri' su pred 17,800 gledatelja na stadionu Maksimir pobijedili Arsenal 2-1.
Englezi će smanjiti broj stranaca u klubovima
POTEZI
LONDON - Prošle godine minutaža domaćih igrača iznosila je samo 32 posto, a prije 20 godina bila je 70 posto.
Gareth Bale najbrži nogometaš, Ronaldo brži od Messija
BRZINA
ZAGREB - Napadač Borussije Dortmund Pierre-Emerick Aubameyang vjerojatno je najbrži nogometaš na svijetu, ali napadač Reala Velšanin Gareth Bale je najbrži igrač svijeta dok ima loptu u posjedu.
Falcao i Montolivo predvode momčad tragičara
TRAGIČARI
ZAGREB - Nažalost, na listi ozlijeđenih su čak četvorica hrvatski reprezentativaca Niko Kranjčar, Ivan Strinić, Ivo Iličević i Mate Maleš.
Bayern i Malaga u četvrtfinalu Lige prvaka
ZSGREB - Bayern je prošao unatoč porazu od Arsenala na domaćem terenu dok je Malaga neočekivano izbaciola Porto.
Arsenal želi vratiti Drogbu u London
LONDON -Topnici po svaku cijenu nastoje nadomjestiti Robina van Persieja, koji je u ljetnom prijelaznom roku otišao u Manchester United. Stoga, žele vratiti Drogbu iz Kine u London.
Alex Song pet godina u Barceloni
BARCELONA - Transfer Songa je vrijedan 19 milijuna eura. Kamerunac je u Arsenalu od 2005. godine, odigrao je 143 utakmice i postigao 7 golova.
Engleska-Švedska 3-2: Šveđani ispali nakon sjajne utakmice
SKUPINA D
KIJEV - Prvo poluvrijeme dvoboja u Kijevu nije ponudilo mnogo uzbuđenja, ali zato je nastavak to obilato nadoknadio tempom, preokretima i pogocima.
Arsenal prošao Udine, BATE Borisov šokirao Sturm
ZAGREB - Arsenal, Benfica, Viktorija Plzen, BATE Borisov i Lyon posljednji su klubovi koji su izborili plasman u Ligu prvaka.
Liga prvaka: Pobjede Arsenala i Lyona, najuvjerljivija Viktoria
ČETVRTO PRETKOLO
ZAGREB - Udinese je bio puno bolja momčad od oslabljenoga Arsenala, ali su promašli velike prilike, pogotovu u prvom dijelu.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 16.  >  >>