Rezultat pretrage za pojam: Sergio Perez
Hamilton pobjednik u Imoli, Mercedes osigurao naslov
FORMULA 1
IMOLA - Britanac Lewis Hamilton u Mercedesu pobjednik je Velike nagrade Emilia Romagna na stazi u Imoli ostvarivši devetu pobjedu ove sezone, te 93. u karijeri, dok je Mercedes osigurao rekordni sedmi uzastopni naslov konstruktorskog prvaka.
Formula 1: Sergio Perez zaražen koronavirusom
ZARAZA
LONDON - Meksički vozač formule 1 Sergio Perez, član momčadi Racing Point, zaražen je koronavirusom.
Hamilton slavio na VN Štajerske
FORMULA 1
SPIELBERG - Aktualni svjetski prvak Britanac Lewis Hamilton u Mercedesu pobjednik je druge utrke svjetskog prvenstva formule 1, Velika nagrade Štajerske koja je kao i prva utrka sezone održana na Red Bull Ringu u Spielbergu.
VN Austrije: Pobjeda Bottasa, Hamilton četvrti
FORMULA 1
SPIELBERG - Nova sezona svjetskog prvenstva formule 1 otvorena je sjajnom Velikom nagradom Austrije na stazi u Spielbergu i pobjedom Finca Valtterija Bottasa u Mercedesu, dok je aktualni svjetski prvak Britanac Lewis Hamilton (Mercedes) osvojio četvrto mjesto.
Maradona nakon utakmice Argentina-Nigerija odveden u bolnicu
POZLILO MU
MOSKVA - Legendarni argentinski nogometaš Diego Maradona (57) završio je u bolnici nakon utakmice Argentina - Nigerija na svjetskom prvenstvu u Rusiji.
VN Monaca: Pobjeda Hamiltona, Rosberg tek sedmi
FORMULA 1
MONTE CARLO - Britanac najbrže prošao 78 krugova Velike nagrade Monaka koju je obilježio start po snažnoj kiši i propuštena prilika Australca Daniela Ricciarda (Red Bull - TAG Heuer) koji je osvojio drugo mjesto.
Rosbergu pole position u Sočiju
FORMULA 1
SOČI - Nijemac Nico Rosberg (Mercedes) je ostvario najbrže vrijeme kvalifikacija za Veliku nagradu Rusije, a na stazi u Sočiju iza njega će startati Finci Valtteri Bottas (Williams-Mercedes) i Kimi Räikkönen (Ferrari).
Rosbergova pobjeda za kraj sezone
FORMULA 1
ABU DHABI - Nijemac Nico Rosberg (Mercedes) pobjednik je Velike nagrade Abu Dhabija, zadnje utrke ovogodišnje sezone Formule 1 održane na stazi Yas Marina.
Hamilton slavio u Sočiju, Mercedesu naslov
FORMULA 1
SOČI - Hamilton je u prvoj utrci u olimpijskom Sočiju pobijedio ispred momčadskog kolege Nijemca Nice Rosberga, a treći je bio Finac Valtteri Bottas u Williams-Mercedesu.
Hamilton slavio u Monzi
FORMULA 1
MONZA - Hamiltonu je to šesta pobjeda ove sezone, te 28. u karijeri. Bivši svjetski prvak je slavio ispred momčadskog kolege Nijemca Nice Rosberga, a treće i četvrto mjesto osvojili su piloti Williams-Mercedesa Brazilac Felipe Massa i Finac Valtteri Bottas.
Rosberg slavio u Monte Carlu
FORMULA 1
MONTE CARLO - Nijemac Nico Rosberg u Mercedesu pobjednik je šeste utrke svjetskog prvenstva formule 1, Velike Nagrade Monaca koja se vozila po ulicama Monte Carla.
VN Španjolske: Četvrta uzastopna pobjeda Hamiltona
FORMULA 1
BARCELONA - Hamilton je do svoje četvrte uzastopne pobjede stigao sa 636 tisućinki prednosti u odnosu na drugoplasiranog momčadskog kolegu, Nijemca Nicu Rosberga.
VN Mađarske: Pobjeda Hamiltona
FORMULA 1
BUDIMPEŠTA - Hamilton je do svoje četvrte pobjede u Mađarskoj stigao sa 10.938 sekundi prednosti ispred drugog Finca Kimija Raikkonena (Lotus-Renault), te 12.459 ispred trećeg Nijemca Sebastiena Vettela (Red Bull-Renault).
Vettel lovi rekord
FORMULA 1
MELBOURNE - Velikom Nagradom Australije u Melbourneu ovoga vikenda počinje 64. sezona svjetskog prvenstva formule 1 u kojoj će aktualni svjetski prvak Nijemac Sebastian Vettel loviti četvrtu uzastopnu titulu prvaka.
FORMULA 1
MONZA - Hamilton je iskoristio prvu startnu poziciju u kvalifikacijama i na dominantan način je odšao do svoje jubilarne 20. pobjede u karijeri i treće ove sezone.
VN Njemačke: Alonso pobjedom povećao prednost
FORMULA 1
HOCKENHEIM - Alonso je slavio sa 3.732 sekunde prednosti ispred drugog Nijemca Sebastiana Vettela (Red Bull-Renault) i 6.949 ispred trećeg Britanca Jensona Buttona (McLaren-Mercedes).
Buttonu VN Japana, Vettelu naslov svjetskog prvaka
FORMULA 1
SUZUKA - Vettelu je za naslov četiri utrke prije kraja sezone bio dovoljan i bod, a s 24 godine i tri mjeseca postao je najmlađi dvostruki prvak u povijesti Formule.