Rezultat pretrage za pojam: Sergej Bubka
RIM - Armand Duplantis napokon je ispunio obećanje svog talenta srušivši 26 godina star svjetski rekord u skoku s motkom.
Bolt osvojio deseto zlato na SP, snimatelj ga zamalo
U LEGENDU
Bolt osvojio deseto zlato na SP, snimatelj ga zamalo "ubio" (VIDEO)
PEKING - Pobijedivši u finalu utrke na 200 metara na Svjetskom prvenstvu u Pekingu, Jamajčanin Usain Bolt osvojiio je desetu zlatnu medalju na svjetskim prvenstvima.
Sergej Bubka podržava projekt atletskog centra u Splitu
PODRŠKA
SPLIT - Kako se moglo čuti, osim obnove stadiona izgradit će se i objekti veličine 10.000 kvadrata u kojima će biti ukupno 283 stana, četiri etaže garaža s 4100 mjesta, kao i hotel s 94 sobe koje će imati pogled na stadion i tako formalno tvoriti tribine.
Upitan nastup rekordera Lavilleniea na svjetskom dvoranskom prvenstvu
OZLJEDA
PARIZ - U subotu prilikom neuspješnog pokušaja preskoka 621 cm na mitingu u Donjecku, gdje je sa preskočenih 616 cm popravio 21 godinu star rekord Sergeja Bubke, ozlijedio gležanj.
Lavillenie sa 6.16 metara srušio Bubku
ATLETIKA
DONJECK - Francuski skakač s motkom Renaud Lavillenie srušio je na mitingu u Donjecku svjetski dvoranski rekord preskočivši letvicu na visini od 6.16 metara, čime je oborio dugovječni rekord Sergeja Bubke.
Bolt četvrti u povijesti s osam zlata
ATLETIKA
MOSKVA - Bolt je na SP u Berlinu 2009. i ove godine u Moskvi osvojio zlata na 100, 200 i 4x100 metara, dok u korejskom Daegui bio najbolji na 200 m i 4x100m.