Rezultat pretrage za pojam: SEHA liga
SEHA liga: Veszpremu naslov, nakon sedmeraca svladali PPD Zagreb
RUKOMET
ZAGREB - Rukometaši mađarskog Veszprema osvajači su ovosezonske SEHA lige nakon što su u nedjelju u finalu završnog turnira u Zadru poslije boljeg izvođenja sedmeraca sa 31-29 (27-27) svladali PPD Zagreb.
SEHA liga: PPD Zagreb u finalu
RUKOMET
ZADAR - Rukometaši PPD Zagreba plasirali su se u finale završnog turnira regionalne SEHA lige u Zadru, oni su u polufinalu svladali bjeloruski Meškov iz Bresta sa 38-37 nakon izvođenja sedmeraca. Rezultat nakon 60 minuta bio je 32-32.
Vujović: Kakva sramota...
SEHA LIGA
SKOPLJE - Rukometaši PPD Zagreba su u utorak pobijedili Vardar s 25:22 u uzvratnoj utakmici četvrtfinala SEHA lige, ali to im nije bilo dovoljno za prolazak u zavšrni turnir u kojem su najbolje četiri ekipe. Kako je Vardar u prvoj utakmici slavio s 24:20, tako je s golom više otišao u Final Four.
HRS stao na stranu Zagreba, prvenstvo se odgađa
RUKOMET
ZAGREB - Danas smo doznali epilog novog skandala u hrvatskom rukometu.
Rukomet se vraća u dvorane uz neviđene mjere zaštite od koronavirusa
SEHA FINAL 4
ZADAR – U tijeku su završne pripreme za veliki rukometni spektakl koji će se od petka do nedjelje (4. do 6. rujna) održati u Zadru.
SEHA liga: Final Four u Zadru od 4. do 6. rujna
RUKOMET
ZADAR - Deveto izdanje završnog Final Four turnira rukometne SEHA lige, koje je trebalo biti održano početkom travnja u Zadru, odigrat će se od 4. do 6. rujna u dvorani Krešimira Ćosića na zadarskom Višnjiku.
Kinezi otkazali, PPD Zagreb u problemima
RUKOMET
ZAGREB - Kinezi su zatvorili granice, a automatski s tim iz Pekinga je došla vijest da njihova momčad, koja je prošle sezone igrala SEHA ligu i trebala ju je nastaviti igrati barem još dvije godine, neće doći ove sezone.
Mihajlo Mihajlovski preuzima Vardar
RUKOMET
SKOPJE - Mihajlo Mihajlovski preuzima rukometni klub Vardar.
SEHA: PPD Zagreb dočekuje Tatran Prešov bez gledatelja
RUKOMET
ZAGREB - Hrvatski rukometni prvak PPD Zagreb u srijedu će od 20 sati u dvorani II Doma sportova ugostiti slovački Tatran Prešov u uzvratnoj utakmici četvrtfinala doigravanja regionalne SEHA lige, a dvoboj će se odigrati bez gledatelja.
Za povijest: Vujović protiv Barcelone uvodi i dvojicu Kineza
PPD ZAGREB
ZAGREB - Prvi put u povijesti Lige prvaka zaigrat će dva Kineza, i to ni manje, ni više nego protiv Barcelone u Blau Grani. Zagreb je *realno ispadanje* u skupini odlučio iskoristiti za promociju u koju je ušao prije godinu dana s Pekingom.
Spartak Moskva prvi ruski klub u SEHA ligi
RUKOMET
ZAGREB - Moskovski Spartak postao je novi član regionalne rukometne SEHA lige postavši tako prvi ruski klub u ovom natjecanju, objavljeno je u srijedu.
Momčad Pekinškog sportskog sveučilišta u SEHA ligi
RUKOMET
ZAGREB - Izvršni odbor SEHA - Gazprom lige odlučio je uključiti momčad Pekinškog sportskog sveučilišta među 12 koji će sljedeće sezone činiti ovo rukometno natjecanje, priopćili su iz vodstva lige.
Jedan od najljepših golova u povijesti rukometa (VIDEO)
REMEK DJELO
ZAGREB - Unatoč uvjerljivoj pobjedi Zagreba, potez dana, kola, a možda i sezone pripada igraču Steaue i srpskom reprezentativcu Stefanu Vujiću.
Skoplje domaćin završnog turnira SEHA lige
RUKOMET
SKOPLJE - Završni turnir rukometne SEHA lige bit će održan u Skoplju, koji će tako drugi put biti domaćin Final Foura regionalne rukometne lige.
SEHA liga: Brest domaćin Final Foura
RUKOMET
ZAGREB - Šesti završni turnir rukometne SEHA lige bit će odigran od 7. do 9. travnja u bjeloruskom Brestu, a bjeloruski prvak Meškov je suorganizator natjecanja na kojem će se za naslov prvaka boriti s hrvatskim prvakom PPD Zagrebom, mađarskim prvakom Veszpremom i makedonskim prvakom Vardarom.
PPD Zagreb srušio Vardar
SEHA LIGA
VARAŽDIN - U odgođenom susretu 11. kola regionalne SEHA lige rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb pobijedili su u Varaždinu vodeći Vardar 28-26 (16-11) probivši se na drugu poziciju na ljestvici.
SEHA liga: Nexe otrgnuo bod Veszpremu
RUKOMET
NAŠICE - Rukometaši našićkog Nexea osvojili su veliki bod na domaćem terenu odigravši protiv aktualnog pobjednika SEHA lige mađarskog Veszprema 29-29 (13-18) u nedjeljnom dvoboju 13. kola s dramatičnom završnicom.
SEHA liga i Gazprom produžili suradnju do 2020. godine
RUKOMET
VARAŽDIN - Predsjednik SEHA lige Mihajlo Mihajlovski istaknuo je da liga u ovih nekoliko godina ima odlične rezultate te se po organizaciji i kvaliteti približava njemačkoj Bundesligi.
PPD Zagreb bez finala SEHA lige
RUKOMET
VARAŽDIN - Rukometaši PPD Zagreba nisu se uspjeli plasirati u finale završnog turnira SEHA lige koji se igra u Varaždinu, oni su u petak u polufinalu izgubili od skopskog Vardara sa 24-26 (10-12).
Vujović: Zagreb pokazao da može igrati protiv bilo koga u Europi
SEHA LIGA
ZAGREB  - U petak u polufinalu SEHA lige sastaju se najveći favorit mađarski Veszprem i bjeloruski Meškov Brest (18 sati), a potom PPD Zagreb i Vardar (20.30).
Boris Dvoršek novi trener banjalučkog Borca
RUKOMET
BANJA LUKA - Kada su u pitanju ciljevi u ovoj sezoni, Dvoršek je naglasio da je, osim titule u prvenstvu i Kupu BiH, cilj plasman među prvih šest ekipa u regionalnoj SEHA Gasprom Ligi.
SEHA liga: Veszpremu naslov prvaka
TITULA
VESZPREM - Rukometaši mađarskog Veszprema osvojili su naslov prvaka regionalne SEHA lige nakon što su u nedjelju u finalu završnog turnira pobijedili bjeloruski Meškov iz Bresta sa 32-21 (14-9).
SEHA liga: PPD Zagreb osvojio treće mjesto
RUKOMET
VESZPREM - Rukometaši PPD Zagreba osvojili su treće mjesto na završnom turniru regionalne SEHA lige, koji se održava u mađarskom Veszpremu, nakon što su u nedjelju svladali makedonski Vardar sa 26-23 (11-10).
SEHA liga ove godine najjača u Europi
RUKOMET
ZAGREB - SEHA liga ove sezone imala čak sedam klubova u Ligi prvaka (Veszprem, Vardar, Metalurg, PPD Zagreb, Meškov, Vojvodina i Tatran). Kada se SEHA ligi sljedeće godine pridruže Pick Szeged i Celje, onda se ta brojka penje na sjajnih devet klubova!