Rezultat pretrage za pojam: Robert Lewandowski
Ne prestaju kritike na Messijevu pobjedu
KRITIKE
ZAGREB - Pobjeda Argentinca Lionela Messija u izboru France Footballa za najboljeg nogometaša svijeta u 2021. godini izazvala je val kritika novinara, nogometnih stručnjaka i igrača.
FIFA: Poznato jedanaest igrača za nagradu Best
IZBOR
ZURICH -Robert Lewandowski, Erling Haaland, Karim Benzema i Kylian Mbappé su na skraćenom popisu od 11 nogometaša nominiranih u ponedjeljak za nagradu FIFA The Best.
Augsburg šokirao Bayern
BUNDESLIGA
AUGSBURG - Nogometaši Augsburga su pred svojim navijačima svladali vodeći Bayern sa 2-1 (2-1) u prvoj utakmici 12. kola njemačke Bundeslige.
Leipzig svladao Dortmund, asistencija Gvardiola
DERBI
LEIPZIG - U derbiju 11. kola njemačke Bundeslige RB Leipzig je pred svojim navijačima s 2-1 nadigrao Borussiju Dortmund, a hrvatski reprezentativac u dresu domaće momčadi Joško Gvardiol imao je važnu ulogu u pobjedničkoj momčadi.
Bayern ostao na vrhu, porazi Hoffenheima i Stuttgarta
BUNDESLIGA
MUENCHEN - Domaćom pobjedom 2-1 protiv Freiburga, nogometaši Bayerna zadržali su prvo mjesto na ljestvici njemačke Bundeslige, dok je iznenađujući poraz u 11. kolu na svom terenu doživio Stuttgart od Arminie Bielefeld, kojoj je to prva pobjeda u novoj sezoni.
Liga prvaka: Ronaldo stigao do brojke od 139 golova
GOLGETER
ZAGREB - Postigavši dva gola u susretu protiv Atalante, sjajni portugalski napadač Cristiano Ronaldo stigao je do brojke od čak 139 golova u Ligi prvaka.
Bayern zabio pet komada u Berlinu
BUNDESLIGA
BERLIN -Bayern München svladao je Union u Berlinu s 5-2 u 10. kolu njemačkog prvenstva i to samo tri dana nakon teškog poraza u Kupu u Moenchengladbachu (0-5).
Njemačka: Pobjede Bayerna, Leipziga i Borussie Dortmund
BUNDESLIGA
BERLIN - Bayerna, Leipziga i Borussie (D) ubilježili su pobjede u 9. kolu Njemačke lige.
Bayern deklasirao Bayer Leverkusen
BUNDESLIGA
LEVERKUSEN - U derbiju osmog kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern Munchen je na gostovanju pobijedio Bayer Leverkusen sa 5-1 vrativši se na vrh Bundeslige.
Ronaldo prestigao Casillasa
REKORDI
ZAGREB - Portugalski nogometni majstor Cristiano Ronaldo postao je novi rekorder Lige prvaka sa 178 nastupa.
Kimmich produžio s Bayernom do ljeta 2025.
UGOVOR
MUENCHEN - Njemački nogometni reprezentativac Joshua Kimmich produžio je ugovor s muenchenskim Bayernom do ljeta 2025., objavio je u ponedjeljak njemački prvak na svom službenom internetskom portalu.
Španjolska nije uspjela pobijediti Poljsku
SKUPINA E
SEVILLA - Španjolska i Poljska remizirali su 1:1 u utakmici drugog kola skupine E Europskog prvenstva odigranoj u Sevilli. Pogotke su zabili Alvaro Morata i Robert Lewandowski.
Slovačka iznenadila Poljsku, a Lewandowski nevidljiv
IZNENAĐENJE
SANKT PETERBURG - U susretu 1. kola E skupine Europskog nogometnog prvenstva Slovačka je u ponedjeljak u Sankt Peterburgu pobijedila Poljsku sa 2-1 (1-0). Slovaci su poveli u 18. minuti autogolom golmana Wojciecha Szczesnyja. Poljska je izjednačila u 46. minuti pogotkom Karola Linettyja, a u 69. minuti Milan Škriniar zabio je za konačnih 2-1.
Evo koliko Rakitić zaradi od objava na Instagramu
ZANIMLJIVO
ZAGREB - Dvoboj Cristiana Ronalda i Lionela Messija traje već desetljeće i pol, a u posljednjih pet godina zaoštrio se i kada su u pitanju parametri koji nemaju veze s nogometnim terenom.
Haaland proglašen najboljim igračem Bundeslige
IZBOR NAVIJAČA
BERLIN - Erling Haaland proglašen je najboljim igračem Bundeslige u protekloj sezoni po glasovima navijača.
Werder ispao, Robert Lewandowski srušio rekord Gerda Müllera
BUNDESLIGA
BERLIN - U 34. kolu njemačke Bundeslige Koln je na svom terenu pobijedio Schalke sa 1:0 i uz poraz Werdera 4:2 na svom terenu od Borussije M'Gldabach, ostao je u ligi. S druge strane, Werder je ispao iz društva najboljih nakon 41 godine.
Lewandowski izjednačio rekord Gerda Müllera
REKORDI
MUNCHEN - Napadač Bayerna Robert Lewandowski u subotu je izjednačio rekord po broju golova u sezoni Bundeslige (40) legendarnog Gerda Müllera.
Lewandowski napušta Bayern
NESLUŽBENO
MUNCHEN - Jedan od najboljih europskih napadača u posljednjih nekoliko godina, 32-godišnji poljski reprezentativac Robert Lewandowski mogao bi već ovoga ljeta napustiti Bayern u kojeg je iz redova dortmundske Borussije stigao prije sedam godina.
Lewandowski pauzira četiri tjedna
OZLJEDA
MUNCHEN - Napadač poljske reprezentacije i Bayerna Robert Lewandowski pauzirat će najmanje četiri tjedna, objavio je njemački nogometni prvak.
Lewandowski propušta obje utakmice s PSG-om
OZLJEDA
MUNCHEN - Napadač minhenskog Bayerna Robert Lewandowski propustit će obje utakmice četvrtfinala Lige prvaka protiv Paris Saint-Germaina zbog ozljede koljena, objavio je u utorak bavarski klub.
Bayern dovodi Matthewa Hoppea
MUNCHEN - Bayern traži nogometaša koji će u budućnosti naslijediti Roberta Lewandowskog u vrhu napada minhenskog kluba, a ESPN tvrdi da su ga Bavarci pronašli u Schalkeu.
Lewandowski hat-trickom postao drugi strijelac Bundeslige u povijesti
GOLGETER
MUNCHEN - Robert Lewandowski savršenim hat-trickom u samo 22 minute odveo je Bayern do pobjede 4:0 protiv Stuttgarta, iako su od 12. minute igrali s igračem manje nakon isključenja Daviesa.
Bayern i Chelsea posljednji četvrtfinalisti
ZAGREB - Branitelj naslova Bayern Muenchen i Chelsea posljednji su četvrtfinalisti ovogodišnjeg izdanja nokaut faze nogometne Lige prvaka. Bavarci su u srijedu u uzvratu osmine finala na Allianz Areni svladali Lazio s 2-1, a Chelsea je na Stamford Bridgeu pobijedio Atletico Madrid s 2-0.