Rezultat pretrage za pojam: Miloš Raonić
Đoković u četvrtfinalu Austalian Opena
MELBOURNE - Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale Australian opena u Melbourneu, pošto je pobedio 14. igrača sveta Kanadjanina Miloša Raonića posle četiri seta, 7:6, 4:6, 6:1, 6:4.
ATP Pariz: Raonić čeka Čilića ili Humberta
PARIZ - Kanađanin Miloš Raonić bit će suparnik Marinu Čiliću u četvrtfinalu ATP turnira Masters 1000 serije u Parizu, ako hrvatski tenisač danas poslijepodne pobijedi Francuza Uga Humberta u osmini finala.
ATP Western and Southern Open: Trijumf Đokovića
NEW YORK - Novak Đoković pobjednik je ovogodišnjeg izdanja ATP turnira Western and Southern Open koji se zbog pandemije koronavirusa umjesto u Cincinnatiju igrao u New Yorku, on je nakon dva sata igre u finalu svladao Kanađanina Miloša Raonića sa 1-6, 6-3, 6-4.
Đoković u polufinalu Australian Opena
MELBOURNE - Srpski tenisač Novak Đoković plasirao se u polufinale Australian Open u Melbourneu svladavši s 6-4, 6-3, 7-6 (1) Miloša Raonića iz Kanade.
Australian Open: Raonić zaustavio Čilića
MELBOURNE - Hrvatski tenisač Marin Čilić nije se uspio plasirati u četvrtfinale prvog ovogodišnjeg *grand slam* turnira Australian Opena u Melbourneu, bolji od njega je u 4. kolu bio Kanađanin crnogorskog porijekla Miloš Raonić sa 6-4, 6-3, 7-5 nakon dva sata i 17 minuta igre.
Krajan: Ne znam zašto Pavić ne želi igrati za reprezentaciju
DAVIS CUP
ZAGREB - "Istina je da je Mate Pavić dobijao poziv za svaki Davis Cup meč u zadnjih par godina u kojima ga nije bilo u reprezentaciji. Ja sam njega svaki puta pokušao kontaktirati, ali on je svaki puta odbijao komunikaciju."
I Raonić otkazao nastup na US Openu
NEW YORK - Kanađanin Miloš Raonić, 11. tenisač svijeta, otkazao je nastup na US Openu zbog ozljede zgloba ruke, čime se pridružio sve brojnijoj listi igrača iz vrha svjetskog tenisa koji zbog ozljeda neće igrati na posljednjem Grand Slam turniru sezone.
Čilić na korak od Đokovića
ATP LISTA
ZAGREB - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić nalazi se i ovaj tjedan na šestom mjestu najnovije WTA ljestvice koja je objavljena u ponedjeljak, dok su ostali hrvatski tenisači zabilježili pad u odnosu na prošli tjedan.
Wimbledon: Federer svladao Raonića, Đoković predao Berdychu
LONDON - Nakon što su polufinale turnira tenisača ranije u srijedu izborili najbolji hrvatski igrač Marin Čilić i Amerikanac Sam Querrey, preostala dva mjesta među četiri najbolja zauzeli su Švicarac Roger Federer i Čeh Tomaš Berdych.
Čilić osvojio Istanbul
ISTANBUL - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić pobjednik je ATP turnira u Istanbulu, on je u finalu svladao prvog nositelja, Kanađanina Miloša Raonića sa 7-6 (3), 6-3 nakon dva sata igre.
Ćorić napredovao za 30 mjesta na ATP listi
ZAGREB - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić i dalje se nalazi na osmom mjestu ATP ljestvice, Ivo Karlović je zadržao 21. poziciju, dok je Borna Ćorić napredovao za čak 30 stepenica i sada je na 49. mjestu.
Berdych, Raonic i Halep odustali od OI zbog virusa zike
ZIKA
RIO DE JANEIRO - Zika virus prenosi se ubodom komarca Aedes, no virus se također može prenijeti spolnim odnosom ili transfuzijom krvi.
Wimbledon: Drugi naslov i dva milijuna funti Andyju Murrayju
LONDON - Britanski tenisač Andy Murray po drugi je put u karijeri trijumfirao na domaćem Grand Slam turniru u Wimbledonu, gdje je u nedjeljnom finalu sa 6-4, 7-6 (3), 7-6 (2) nadigrao Kanađanina Miloša Raonića koji se po prvi put borio za naslov pobjednika na jednom od četiri najveća turnira.
Wimbledon: Murray protiv Raonića za naslov
LONDON - Britanski tenisač Andy Murray u petak je svladao Čeha Tomaša Berdycha sa 6-3, 6-3, 6-3 i pridružio se Kanađaninu Milošu Raoniću u nedjeljnom finalu Wimbledona.
Wimbledon: Raonić zaustavio Federera
LONDON - Kanađanin Miloš Raonić postao je prvi tenisač koji je u polufinalu Wimbledona uspio pobijediti Švicarca Rogera Federera svladavši ga u petak sa 6-3, 6-7 (3), 4-6, 7-5, 6-3 nakon tri sata i 24 minute borbe, čime je izborio mjesto u svom prvom finalu na Grand Slam turnirima.
Đoković na vrhu, Čilić ostao 9.
ATP LISTA
ZAGREB - Mladi Borna Ćorić koji je prošli tjedan došao do 2. kola ATP turnira u Cincinnatiju napredovao je tri mjesta i sada je 35. tenisač svijeta.
Ivo Karlović s više od 10.000 aseva u karijeri
MONTREAL - Ivanišević je stao na 10.183 (895 mečeva) pa je realno za očekivati da će ga uskoro 'Div sa Šalate 'preskočiti iako treba uzeti i obzir da se ova statistika vodi od 1990. pa Splićaninu nisu ubrojani as servisi iz mečeva koje je igrao prije.
Čilić izjednačio renking karijere, Đoković na vrhu
ZAGREB - Marin Čilić nije nastupao nakon poraza od Đokovića u četvrtfinalu Wimbledona 8. srpnja, ali je ipak napredovao za jedno mjesto na najnovijoj ATP ljestvici i sada je osmi tenisač svijeta.
Đoković deklasirao Murraya za finale Indian Wellsa
INDIAN WELLS - Najbolji teniser sveta Novak Đoković prvi je finalista Mastersa u Indian Wellsu, pošto je večeras u polufinalu pobedio Britanca Andyja Murraya sa 6:2, 6:3.
Đoković izbacio Raonića
AUSTRALIAN OPEN
MELBOURNE - Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale Australijan opena, pošto je danas u četvrtfinalu pobedio Kanađanina Miloša Raonića sa 7:6 (7:5), 6:4, 6:2.
Đoković i dalje prvi, napredak Karlovića, Dodiga i Ćorića
ATP LJESTVICA
ZAGREB - Na novoj ATP ljestvici Marin Čilić je i dalje deveti tenisač svijeta, dok su Ivo Karlović, Ivan Dodig i Borna Ćorić zahvaljujući prošlotjednim rezultatima napredovali za nekoliko mjesta.
Federer ostvario 1.000 pobjedu u karijeri
BRISBANE - Švicarski tenisač u nedjelju je osvojio ATP turnir u Brisbaneu svladavši u finalu Miloša Raonića iz Kanade sa 6-4, 6-7 (2), 6-4, i tako je došao do tisućite pobjede u karijeri.
Đoković obranio naslov u Parizu
PARIZ - Prvi tenisač svijeta, Srbin Novak Đoković obranio je naslov pobjednika na velikom ATP turniru u pariškoj dvorani Bercy, on je u finalu svladao Kanađanina Miloša Raonića sa 6-2, 6-3.
Đoković i Raonić u finalu Mastersa
MASTERS
BEOGRAD - Novak će se u finalnom meču sastati sa Kanađaninom Milošem Raonićem, koji je sa 6:3, 3:6, 7:5 nadigrao Tomaša Berdiha i imaće priliku da uđe u 'klub 600'.