Rezultat pretrage za pojam: Mijo Caktaš
Hajduk preokretom do pobjede protiv Dinama
DERBI
ZAGREB - U derbiju 34. kola Prve HNL Hajduk je na stadionu Maksimir pobijedio Dinamo sa 3-2 upisavši tek drugu pobjedu u zadnjih šest kola, dok je Dinamo upisao i drugi poraz u nizu.
Preokret Lokomotive protiv Hajduka, Dinamo osigurao naslov
HNL
ZAGREB - Nogometaši Lokomotive su velikim preokretom na stadionu u Kranjčevićevoj od zaostatka 0-2 došli do pobjede 3-2 i drugog mjesta na ljestvici koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka, a to je ujedno i Dinamo promoviralo u prvaka šest kola prije kraja prvenstva.
Hajduk promijenio 71 igrača i 11 trenera u samo sedam godina
LUTANJE
SPLIT - Što se događalo u zadnjih sedam godina otkad je Hajduk uzeo zadnji trofej? U svijetu puno toga, na Poljudu ipak nešto manje.
Hajduk postigao dogovor s igračima o smanjenju plaća
DOGOVOR

SPLIT - Vodstvo Hajduka postiglo je dogovor sa svim igračima prve momčadi o smanjenju primanja uslijed zastoja nogometnih natjecanja izazvanog pandemijom koronavirusa.

Na koje interesne skupine cilja Igor Tudor?
MONOLOG
SPLIT - Hajduk je danas u 23. kolu HNL-a razbio Goricu 6:0, ali glavna tema nakon utakmice bio je Igor Tudor.
Dalić aktivirao pretpozive Škoriću i Caktašu
IZBORNIK
ZAGREB - Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić odlučio je aktivirati pretpozive upućene Mili Škoriću i Miji Caktašu za predstojeće okupljanje reprezentacije, objavljeno je u ponedjeljak na službenim stranicama Hrvatskog nogometnog saveza.
Dinamo pobijedio Hajduk i osvojio još jednu titulu prvaka
DERBI
ZAGREB - Dinamo je potvrdio titulu pobjedom u vječnom derbiju nad Hajdukom. U Maksimiru je susret završio 3:1, goste je načeo Izet Hajrović, a dvaput je mrežu zatresao Mario Gavranović. Za Bijele je strijelac bio Mijo Caktaš.
Andrija Balić blizu madridskog Atletica
MADRID - Iako je Balić nakon sjajnog ulaska u sezonu jesenski dio prvenstva odigrao loše, njegov veliki talent, kao i interes solventinih i jakih stranih klubova su neupitni, ali isto tako je činjenica da se Atletico ozbiljno interesira za dva igrača ništa manjeg talenta.
Mijo Caktaš prelazi u Rubin za milijun eura
SPLIT - Ugovor bi, ako sve bude u redu, trebao biti potpisan 18. siječnja. Inače, spominjalo se da Caktaša želi Stuttgart, ali Rubin je bio najbrži i najkonkretniji.
Juventus želi Andriju Balića
SPLIT - Hajduk u te pregovore ne bi ni ušao ispod četiri milijuna eura.
Hajduk pobijedio i u Norveškoj
EUROPSKA LIGA
DRAMMEN - Nogometaši Hajduka plasirali su se u završno pretkolo Europske lige nakon što su i u uzvratnom susretu 3. pretkola u Drammenu pobijedili norveškog Stromsgodseta s 2-0 (0-0).
Dinamo i Hajduk podijelili bodove u sjajnoj atmosferi
DERBI
ZAGREB - U dvoboju 1. kola Prve HNL, najvećem hrvatskom derbiju Dinamo i Hajduk su pred 25,000 gledatelja na stadionu Maksimir odigrali 1-1 (1-1).
Hajduk s tri pogotka prošao Šahter
UVJERLJIVO
SPLIT - Nogometaši splitskog Hajduka pobjedom 3-0 nad kazahstanskim Šahterom nadoknadili su zaostatak iz prve utakmice te se plasirali u 4. pretkolo Europske lige.
Dundalk - Hajduk 0-2: Prvijenac debitanta Vlašića
POBJEDA
DUNDALK - Mlađi brat hrvatske atletičarke Blanke Vlašić nastupom u Irskoj postao je najmlađi Hajdukov eurodebitant u povijesti, a debi je okrunio golom.
Dinamo nakon jedanaesteraca osvojio Superkup
SUPERKUP
ZAGREB - Duje Čop je doveo 'modre' u vodstvo u 34. minuti, a izjednačio je Mijo Caktaš iz jedanaesterca u 76. minuti.
Dinamo-Hajduk 3-1: Sammir s dva gola potopio Splićane
DERBI
ZAGREB - Bila je to utakmica sa šokantnim početkom, odličnim prvim poluvremenom, dok su u drugom dijelu navijači gledali "uspavanku".
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 16.  >  >>