Rezultat pretrage za pojam: Marko Livaja
Livaja u Hajduku do 2024. godine
UGOVOR
SPLIT - Ponajbolji nogometaš Hajduka u proljetnom dijelu prošloga prvenstva Marko Livaja (27) produžio je ugovor sa splitskim klubom do ljeta 2024. godine.
Rijeka i Hajduk izborili Europu
HNL
ZAGREB - Nakon dramatičnog raspleta posljednjeg kola Prve HNL prvaku Dinamu i doprvaku Osijeku u europskim natjecanjima pridružit će se Rijeka i Hajduk, dok je Varaždin ispao iz elitnog razreda hrvatskog nogometa.
Dalić objavio popis za Euro
POPIS
ZAGREB - Pred hrvatskom je nogometnom reprezentacijom novo veliko natjecanje, prvo od svjetskog srebra iz Rusije. Zlatko Dalić danas je u 13 sati objavio imena 26 nogometaša na koje će računati na Euru 2020., koji 11. lipnja počinje u Rimu.
Hajduk i Dinamo remizirali u derbiju
DERBI
SPLIT - Dvoboj nogometaša Hajduka i Dinama, koji je u srijedu odigran na Poljudu završio je 1-1 (1-1), a radilo se o zaostaloj utakmici 22. kola Prve HNL.
Livaja se vratio u Hajduk
POVRATAK
SPLIT - Nakon 11 godina hrvatski napadač Marko Livaja (27) vratio se u redove Hajduka, objavio je splitski klub.
Ivan Leko srušio Josea Mourinha
PODVIG
ANTWERPEN - Belgijski nogometni prvoligaš Royal Antwerp, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Leko, priredio je iznenađenje pobijedivši u susretu 2. kola J skupine Europske lige Tottenham sa 1-0.
Dalić ostao i bez Kovačića
OZLJEDA
RIJEKA - "Kovačić ima lakšu ozljedu pa smo ga odlučili poštedjeti", rekao je Dalić o veznjaku Chelseaja koji je trebao predvoditi Hrvatsku večeras.
Dalićev popis za Englesku: Povratak Lovrena, Rebića i Kramarića
IZBORNIK
ZAGREB - Izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Dalić pozvao je 26 igrača za predstojeće utakmice svjetskih viceprvaka protiv Engleske i Jordana koje će biti odigrane u Rijeci.
Dalić će zvati Brekala
KOMBINATORIKA
ZAGREB - Dalić planira na poziciji središnjeg napadača isprobati ofenzivca Eintrachta Antu Rebića, a taj eksperiment ostavit će slobodnu poziciju lijevog krila. To mjesto popunit će Josip Brekalo.
Dalić objavio popis za Portugal i Španjolsku
POPIS
ZAGREB - Izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Dalić pozvao je 25 igrača za predstojeće utakmice Vatrenih protiv Portugala i Španjolske. Svjetske doprvake predvode kapetan Luka Modrić i dokapetan Ivan Rakitić, a u momčadi je i nekoliko novih imena.
Grci žele da Dalić pozove Livaju
LOBIRANJE
ATENA - Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić, još uvijek na odmoru, danas će putem službene stranice Hrvatskog nogometnog saveza objaviti popis reprezentativaca za prve akcije nacionalne vrste nakon osvajanja svjetskoga srebra u Rusiji.
Vlasnik PAOK-a uletio na teren s pištoljem i prijetio sucu
INCIDENTI
SOLUN - Grčki nogomet potresa novi skandal nakon nemilih scena koje su se dogodile u derbiju između PAOK-a i AEK-a koji je prekinut u 90. minuti.
Težak poraz Rijeke na Rujevici
EUROPSKA LIGA
RIJEKA - U susretu 4. kola D skupine Europske lige Rijeka je na Rujevici izgubila od bečke Austrije 1-4 i još se više udaljila od plasmana u drugi krug natjecanja.
Halilović na jednoipolgodišnjoj posudbi u Las Palmasu
POSUDBA
ZAGREB - Halilović je ljetos za pet milijuna eura prešao iz Barcelone u HSV no ondje je odigrao svega 164 minute u sedam utakmica pa se poželio vratiti u Španjolsku.
Juventus želi Andriju Balića
SPLIT - Hajduk u te pregovore ne bi ni ušao ispod četiri milijuna eura.
U-21: Engleska - Hrvatska 2-1
PAD U ZAVRŠNICI
WOLVERHAMPTON - Hrvatska je došla u vodstvo golom Marka Livaje u 13. minuti, no 'Gordi Albion' je u nastavku okrenuo rezultat. Strijelci su bili Harry Kane (57) i Saido Berahino (85-11m). Uzvratni susret je 14. listopada u Vinkovcima.
Livaja prelazi u Rubin
ZAGREB - 20-godišnji napadač bio u (su)vlasništvu Intera i Atalante koji će na ime odštete inkasirati šest milijuna eura. Livaja će s Rubinom potpisati ugovor na pet godina.
Pobjeda Intera, Kovačić odigrao cijelu utakmicu
SERIE A
RIM - U 34. kolu nogometnog prvenstva Italije Inter je u gostima pobijedio Parmu sa 2-0, a hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu za Inter pruživši solidnu partiju.
Inter bolji od Partizana u Beogradu, Lyon nokautirao Athletic
ZAGREB - AIK je u Stockholmu u susretu F skupine iznenađujuće pobijedio PSV Eindhoven 1:0 golom Mohameda Bangure u 12. minuti, a Turina je odlično branio za švedski sastav.
Dnjipro bolji od Napolija, Partizan pao na samom kraju kod Intera
ZAGREB - Maribor je remizirao protiv Tottenhama 1:1, a najzaslužniji za gol slovenskog sastava bio je naš Dejan Mezga.
Čak 84 nogometaša iz bivše Jugoslavije u najjačim ligama Europe
BALKANSKA ŠKOLA
ZAGREB - U Ligi prvaka, najkvalitetnijem  nogometnom natjecanju na svijetu, nastupa 51 igrač iz država bivše Jugoslavije. Tu su 33 igrača iz Hrvatske, 14 igrača iz Srbije, tri iz Crne Gore i jedan iz BiH.
Rubin bolji od Parizana, Livaja opet zabio za Inter
ZAGREB - U dvoboju 2. kola Inter je s 3:1 slavio kod Nefčija u Bakuu, a Livaja je postigao treći zgoditak za goste u 42. minuti. Livaja je i u susretu 1. kola Europske lige u Milanu protiv ruskog Anžija (1:1) bio strijelac za Inter.
Livaja zabio gol, Maribor nokautirao Panathinaikos
ZAGREB - Bivši igrač splitskog Hajduka je odličnu predstavu okrunio golom za 1:1 u 39. minuti, a na terenu je proveo 60 minuta.