Rezultat pretrage za pojam: Mario Hezonja
Rađa: Za svaki slučaj čuvam poruku na koju mi Hezonja nikad nije odgovorio
ZAGREB - Predsjednik Stručnog savjeta HKS-a Dino Rađa vjeruje kako Mario Hezonja ozbiljno misli kad kaže da mu se ne da igrati za reprezentaciju.
Hezonja: Ne igram za reprezentaciju jer sam umoran i ne da mi se
ZAGREB - Mario Hezonja na Instagramu je odgovarao na pitanja nekih svojih navijača, a posebno je u oko upao odgovor na jedno pitanje.
Lakersi i Bucksi u polufinalu
ORLANDO - Košarkaši Los Angeles Lakersa i Milwaukee Bucksa plasirali su se u polufinale doigravanja u NBA ligi, koje je nastavljeno sinoć poslije kratke stanke zbog bojkota igrača zbog rasne nejednakosti.
Lakersi uvjerljivi protiv Portlanda, Miami pomeo Indianu

ORLANDO - Košarkaši Los Angeles Lakersa pobijedili su Portland sa 135-115 u četvrtoj utakmici prvog kruga NBA doigravanja i poveli su sa 3-1 u seriji na četiri pobjede, dok je Miami pobjedom 99-87 protiv Indiane postao treća momčad koja se plasirala u konferencijsko polufinale na Istoku.

Lakersi, Milwaukee i Miami povećali prednost, Oklahoma iznenadila Houston
ORLANDO - LA Lakers su poveli 2-1 protiv Portland Trail Blazersa, kao i Milwaukee Bucks protiv Orlanda, Oklahoma City je smanjio na 2-1 protiv Houstona, a Miami Heat je povećao na 3-0 protiv Indiana Pacersa sinoć u Orlandu gdje se igra završnica NBA.
Sunsi ostali bez play-offa, Šamanić sjajno iskoristio priliku
ORLANDO - U pretposljednjem danu regularne sezone, vidjeli smo sedam NBA utakmica. Dijelila su se mjesta u razigravanju za posljednje mjesto koje na Zapadu vodi u playoff, a kao sretni dobitnici u toj će borbi biti Memphis i Portland.
Šarić odličan u još jednoj pobjedi Phoenixa
ORLANDO - Phoenix Suns Darija Šarića ostali su jedina neporažena momčad NBA u nastavku sezone koja se igra u Orlandu nakon što su sinoć sa 130-117 pobijedili Philadelphia 76erse, a hrvatski reprezentativac Dario Šarić je bio odličan sa 18 koševa.
Zubac briljirao u dresu Clippersa
LOS ANGELES - U noćašnjim susretima NBA lige LA Clippersi su pobijedili Dallas Maverickse sa 126-111, a hrvatski košarkaški centar Ivica Zubac odigrao je najbolju utakmicu u dresu Clippersa. On je u 24 minute upisao 21 koš (šut 10-10), 15 skokova, 1 asistenciju i 1 blokadu.
Solidna utakmica Šarića, Nurkić i Dončić briljirali
ORLANDO - Hrvatski košarkaš Dario Šarić pružio je dobru partiju za Phoenix, koji je svladao Dallas sa 117-115. Šarić je za 22 minute na terenu upisao 13 koševa (šut 5-8), od čega sedam u zadnjoj četvrtini, a tome je dodao i 8 skokova.
Barcelona želi povratak Hezonje
BARCELONA - Dolazak Nicka Calathesa, pak, riješit će sve probleme Barce na titularnom playu, jer je tu, od vremena kad je Marcelinho Huertas držao uzde na parketu, Barcelona u statusu lutanja.
Šarić protiv Hezonje odigrao utakmicu sezone
PHOENIX - Dario Šarić igra u najboljoj formi ove sezone. Prije četiri dana protiv Portland Trail Blazersa odigrao je partiju sezone, a sada je protiv istog protivnika bio još bolji.
Utakmica sezone Marija Hezonje
PORTLAND - Mario Hezonja odigrao je najbolju utakmicu otkad je prošlog ljeta stigao u Portland, ali ni to nije bilo dovoljno Blazersima da dođu do pobjede.
Šarić ubacio 24 za pobjedu Sunsa, Šamanić debitirao za Spurse
NEW YORK - Šarić je za 38:05 minuta provedenih na parketu ubacio 24 poena (šut za dva 7-9, trica 2-4, slobodna bacanja 4-5), a usto je sakupio i osam skokova, tri osvojene lopte i blokadu.
Odlični Bogdanović vodio Jazz do nove pobjede
NEW YORK - Košarkaši Utah Jazza iskoristili su lakši raspored i došli do druge uzastopne pobjede, a Bojan Bogdanović odigrao je jednu od najboljih utakmica sezone.
Bogdanović pogodio tricu za pobjedu u Houstonu (VIDEO)
HOUSTON - Bojan Bogdanović je tricom s osam i pol metara sa zvukom sirene donio pobjedu Utah Jazzu, koji je sa 114-113 slavio na gostovanju u Houstonu.
Dario Šarić ozlijeđen u domaćem porazu Phoenixa
PHOENIX - Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić ozlijedio je skočni zglob u prvoj četvrtini dvoboja Phoenixa i Oklahoma Cityja te odigrao samo četiri minute u porazu svoje momčadi 107-111.
U padu helikoptera poginuli Kobe Bryant, njegova kći i još sedam osoba
UŽASNO
CALABASAS - Jedan od velikana NBA-e košarkaš Kobe Bryant poginuo je u nedjelju u padu helikoptera u blizini Los Angelesa, zajedno sa svojom 13-godišnjom kćerkom Giannom te sedam putnika i posadom helikoptera, izjavili su su dužnosnici.
Bogdanovićevih 30 poena, Šarić s Phoenixom slavio u Bostonu
NEW YORK - Bojan Bogdanović je sa 30 koševa predvodio Utah Jazz u domaćoj pobjedi 123-101 protiv Sacramenta, dok je Dario Šarić ubacio 13 poena uz 11 skokova i pet asistencija u iznenađujućem trijumfu Phoenixa 123-119 na gostovanju u Bostonu.
Bojan Bogdanović zapečatio pobjedu Jazza
NEW YORK - Košarkaši Utah Jazza pobijedili su Portland Trail Blazerse sa 121-115, a Bojan Bogdanović je u napetoj završnici pogodio tricu i tri slobodna bacanja te zapečatio trijumf svoje momčadi u dvoboju u kojem je ubacio 16 koševa uz šut 5/15 iz igre, 1/7 za tricu i četiri skoka.
Bojan Bogdanović vodio Utah do pete uzastopne pobjede
CHARLOTTE - Bojan Bogdanović bio je najbolji igrač dvoboja u kojem je Utah Jazz na gostovanju svladao Charlotte Hornetse sa 114-107, a kapetan hrvatske košarkaške reprezentacije je ubacio 26 koševa uz po tri skoka i tri asistencije.
Hezonja u Portlandu
NEW YORK - Mario Hezonja potpisat će minimalni ugovor s Portland Trail Blazersima vrijedan 5,6 milijuna dolara.
Hezonja vodio Knickse do pobjede protiv Lakersa
NEW YORK - Utakmica večeri u sinoćnjem programu NBA lige odigrana je u Chicagu gdje su Bogdanovićevi Pacersi protiv Bullsa nakon produžetka odnijeli pobjedu 119:116, što im je šesta uzastopna pobjeda.
Sjajni Ivica Zubac dominirao u pobjedi Lakersa nad Warriorsima
LOS ANGELES -  Ivica Zubac odigrao je najbolju utakmicu karijere u pobjedi njegovih Los Angeles Lakersa nad Golden State Warriorsima 127:101.
Ivica Zubac odigrao odličnu utakmicu
NEW YORK - Sinoć su na NBA parketima igrala četvorica hrvatskih košarkaša - Bojan Bogdanović, Ivica Zubac, Dario Šarić i Ante Žižić, a pobjede su upisali Bogdanović i Zubac.