Rezultat pretrage za pojam: Marcel Hirscher
Hamilton najbolji sportaš Europe u 2019
RANGIRANJA
LONDON - Svjetski prvak u Formuli 1 Britanac Lewis Hamilton najbolji je sportaš Europe u 2019. godini u 62. izboru europskih nacionalnih novinskih agencija.
Đoković najbolji sportaš Europe u izboru novinskih agencija, Modrić drugi
RANGIRANJA
ZAGREB - Srpski tenisacč Novak Đoković izabran je za najboljeg sportaša Europe u 61. izboru koji organizirala Poljska novinska agencija (PAP), a u kojem su sudjelovale 23 novinske agencije iz Europe među kojima i HINA.
Ronaldo najbolji sportaš Europe u izboru agencije PAP
PRIZNANJA
VARŠAVA - Ronaldo je osvojio 159 bodova, drugo je mjesto sa 143 boda zauzeo britanski vozač Formule 1 Lewis Hamilton, a treći je švicarski tenisač Roger Federer sa 124 boda.
Novak Đoković najbolji sportaš 2015. u izboru europskih agencija
RANGIRANJA
VARŠAVA - Đoković je uvjerljivo izabran za najboljeg sa 199 bodova, drugi je prošlogodišnji pobjednik vozač Formule 1 Britanac Lewis Hamilton (139), a treća nizozemska atletičarka Dafne Schippers (79 bodova).
Hirscheru 482.000 franaka od utrka
SKIJANJE
MERIBEL - Ukupni pobjednici Svjetskog kupa kod skijaša i skijašica - Austrijanci Marcel Hirscher i Anna Fenninger - najviše su zaradili i od nagrada za nastupe na utrkama.
Kranjska Gora: Hirscheru drugi mali globus u veleslalomu
VELESLALOM
KRANJSKA GORA - Hirscher je drugim mjestom u Kranjskoj Gori osigurao mali kristalni globus u veleslalomu, u sedam je ovosezonskih utrka ostvario pet pobjeda, te po jedno drugo i treće mjesto, pa ima ukupno 640 bodova, nedostižnih 185 više od drugog Pinturaulta.
Kitzbühel, slalom: Harginu prva pobjeda u karijeri, a Kostelić 18.
SLALOM
KITZBUEHEL - Švedski skijaš 29-godšnji Mattias Hargin slavio je u nedjelju u slalomu Svjetskog kupa u Kitzbühelu, i to mu je prva pobjeda u karijeri.
Kostelić, Zubčić i Zrnčić-Dim bez druge vožnje u Wengenu
SLALOM
WENGEN - Šveđanin Mattias Hargin vodi nakon prve vožnje slaloma Svjetskog kupa u Wengenu, a Ivica Kostelić, Filip Zubčić i Natko Zrnčić Dim nisu uspjeli izboriti drugu vožnju.
Hirscheru pobjeda, Zubčić 28. u Adelbodenu
VELESLALOM
ADELBODEN - Pobjednik današnjeg veleslaloma je Austrijanac Marcel Hirscher ostvarivši već četvrtu veleslalomsku pobjedu u pet utrka, a treću zaredom.
Pobjeda Hirschera na Sljemenu, Zubčić 15., a Kostelić 18.
SLALOM
ZAGREB - Austrijski skijaš Marcel Hirscher pobijedio je u slalomu Svjetskog kupa na zagrebačkom Sljemenu, gdje se u utorak okupilo oko 15.000 gledatelja, što mu je treći uzastopni trijumf u Zagrebu.
Pobjeda Hirschera, Zubčić senzacionalan sedmi
SKIJANJE
ALTA BADIA - Zubčić je sa startnim brojem 64 stigao do 17. mjesta u prvoj vožnji. U drugoj utrci odvozio je fantastično, imao je drugo vrijeme, što mu je u konačnici donijelo sedmo mjesto.
Veleslalom: Hirscheru veliki, Ligetyju mali globus
SKIJANJE
LENZERHEIDE - Austrijanac Marcel Hirscher (25) treću godinu zaredom osvojio je naslov ukupnog pobjednika Svjetskog skijaškog kupa.
Ivica Kostelić ponovo razočarao
NOĆNI SLALOM
SCHLADMING - Prije pauze zbog ZOI na rasporedu su još spust i veleslalom u St. Moritzu, no Kostelić će propustiti obje utrke kako bi se što bolje pripremio za Soči.
Slalom: Pobjeda Hirschera, Kostelić 18.
SKIJANJE
ADELBODEN - Drugi je bio Šveđanin Andre Myhrer (0,29), a treće mjesto osvojio je Norvežanin Henrik Kristoffersen (0,66).
Veleslalom: Pobjeda Hirschera, Kostelić izletio
SKIJANJE
ALTA BADIA - Drugo mjesto osvojio je Francuz Alexis Pinturault (0,35), a treći je bio Amerikanac Ted Ligety (0,58).
Levi, slalom (m): Kostelić 4., Hirscheru pobjeda
SKIJANJE
LEVI - U poretku slalomaša vodi Marcel Hirscher koji je danas osvojio 100 bodova, drugi je Matt sa 80, a treći Norvežanin Kristofferson sa 60. Kostelić zauzima četvrtu poziciju sa 50 bodova.
SP, slalom: Pobjeda Hirschera, a Kostelić na 5. mjestu
SKIJANJE
SCHLADMING - Drugi je bio Nijemac Felix Neureuther, a treće mjesto osvojio je Austrijanac Mario Matt.
Kostelić trećim mjestom u Moskvi zaradio 60 bodova
SKIJANJE
MOSKVA - Sa novih 60 bodova Kostelić je zadržao peto mjesto u ukupnom poretku Svjetskog kupa i sada ima 705 bodova.
Kostelić treći u slalomu, pobijedio u kombinaciji
SKIJANJE
KITZBUEHEL - Kosteliću je to prva ovosezonska pobjeda u Svjetskom kupu, a ukupno 25. u karijeri. Također, ovo mu je četvrta uzastopna pobjeda u kombinaciji u Kitzbuehelu.
Kostelić 24. u super G-ju u Kitzbühelu
SKIJANJE
ZAGREB - Današnjim rezultatom Kostelić je osvojio sedam bodova, u ukupnom poretku je na petom mjestu sa 484 bodova, a u poretku u super-G-ju 25. sa 25 bodova
Kostelić treći na slalomu u Wengenu, oborio rekord Stenmarka
SKIJANJE
ZAGREB - Ivica Kostelić postao skijaš s najviše postolja na jednom skijalištu u Svjetskom kupu.
Kostelić četvrti u Adelbodenu
SLALOM
ADELBODEN - Kostelić je i nakon prve vožnje na vrlo zahtjevnoj stazi Chuenisbaergli bio četvrti, a postolje mu je izmaklo za pola sekunde.
Ivica Kostelić peti u veleslalomu u Adelbodenu
SKIJANJE
ADELBODEN - Kosteliću je ovo najbolji ovosezonski rezultat u veleslalomu nakon što je u prve četiri utrke u ovoj disciplini zauzeo je jedno 13., dva 14. i jedno 21. mjesto.
Hirscher pobjednik na Sljemenu, Kostelić osmi
SKIJANJE
ZAGREB - Hirscher je postao prvi skijaš koji je na Sljemenu slavio dva puta, a do 15. pobjede u Svjetskom kupu stigao s rezultatom 1:56.17.