Rezultat pretrage za pojam: Los Angeles Clippers
Šariću prvi start ove sezone, Phoenix poražen od Houstona
PHOENIX - Hrvatski reprezentativac Dario Šarić pojavio se u početnoj petorci Phoenixa prvi put nakon više od 18 mjeseci te je u iznenađujućem domaćem porazu 121-122 od Houstona ubacio tri koša uz četiri skoka i dvije asistencije i dvije blokade.
Večer iz snova za Devina Bookera
NEW YORK - Samo tri četvrtine bile su potrebne Devinu Bookeru da utrpa 51 koš i povede Phoenix Sunse do šeste uzastopne pobjede u NBA ligi.
Pobjeda Clippersa uz skroman učinak Zubca
LOS ANGELES - LA Clipersi su sinoć sa 119-97 kod kuće pobijedili San Antonio Spurse, a hrvatski reprezentativac Ivica Zubac je u 23:59 minuta provedenih na terenu upisao tri koša, 11 skokova, jednu asistenciju i jedan blok.
Zubčevi Clippersi nadigrali Detroit Pistonse Bojana Bogdanovića
LOS ANGELES - LA Clippers Ivice Zubca su sinoć na svom terenu sa 96-91 nadigrali Detroit Pistonse Bojana Bogdanovića, a obojica hrvatskih košarkaša su imali solidan učinak.
Clippersi deveti put zaredom pobijedili Lakerse, ozlijedio se LeBron James
LOS ANGELES . Deveti put zaredom košarkaški derbi Los Angelesa pripao je Clippersima, koji su ovaj put slavili 114:101, što im je najuvjerljivija pobjeda sezone. Lakersima je to bio deveti poraz u 11 utakmica, a pet minuta prije kraja ostali su i bez LeBrona Jamesa, koji je pri doskoku osjetio bol u preponama i otišao u svlačionicu.
Dončić deveti put zaredom s preko 30 poena
DALLAS - Košarkaši Detroit Pistonsa upisali su treću pobjedu sezone nakon što su u svojoj Little Caesars Areni pobijedili Oklahoma City Thunder sa 112-103 uz 12 koševa hrvatskog košarkaša Bojana Bogdanovića.
Lillard nokautirao Lakerse
LOS ANGELES - Košarkaši Los Angeles Clippersa u svom su trećem ovosezonskom nastupu u NBA ligi pretrpjeli prvi poraz izgubivši na svom terenu od Phoenix Sunsa sa 95-112, a hrvatski centar Ivica Zubac je za 21:20 minuta provedenih na terenu ubacio tek dva poena pogodivši tek jedan od četiri šuta uz osam skokova i dvije asistencije.
Zubac solidan, novi poraz Bojanovih Pistonsa
NEW YORK - Bojan Bogdanović nije imao razloga za sreću nakon dvoboja protiv bivšeg kluba. Njegov Detroit poražen je na gostovanju kod Indiane (124:115) koja je time prekinula niz od čak 12 poraza, niz koji je, dakako, započeo još u prošloj NBA sezoni.
Zubac oborio rekord sa 17 skokova
LOS ANGELES - U gradskom obračunu Clippersi su bili bolji od Lakersa s 103-97, a hrvatski centar Ivica Zubac ubilježio je 14 poena i rekordnih 17 skokova.
Danilo Gallinari potpisao za Boston Celticse
BOSTON - Talijanski košarkaš Danilo Gallinari (33) potpisao je dvogodišnji ugovor s Boston Celticsima vrijedan 13.3 milijuna dolara, objavio je ESPN.
Zubac ostaje u Clippersima
LOS ANGELES - Ivica Zubac potpisat će produženje ugovora s Los Angeles Clippersima, javlja Adrian Wojnarowski.
John Wall prelazi u Clipperse
LOS ANGELES - Američki košarkaš John Wall bit će novo pojačanje Los Angeles Clippersa.
Covington produžio ugovor s Clippersima
LOS ANGELES -Američki košarkaš Robert Covington (31) dogovorio je dvogodišnje produženje ugovora sa Los Angeles Clippersima čija je vrijednost 24 milijuna dolara.
Clippersi bez Georgea protiv Timberwolvesa
OZLJEDA
LOS ANGELES - Prema pisanju Los Angeles Timesa, ponajbolji košarkaš Los Angeles Clippersa Paul George propustit će finalnu utakmicu "play-in" turnira protiv New Orleans Pelicansa kasnije u petak jer se nalazi u "zdravstvenom i sigurnosnom protokolu" NBA lige.
Atlanta i New Orleans ostali u igri za doigravanje
ATLANTA/NEW ORLEANS - Košarkaši Atlanta Hawksa i New Orleans Pelicansa ostali su u igri za plasman u ovogodišnje doigravanje NBA lige, Hawksi su na svom parketu svladali Charlotte Hornetse sa 132-103, dok su Pelicansi također kao domaćini nadigrali San Antonio Spurse sa 113-103.
Zubac opet vrlo dobar
NEW YORK - U većini utakmica najveće zvijezde su odmarale pred play-in (kreće u utorak) i playoff (kreće u subotu).
Još jedan double-double Zubca u pobjedi Clippersa
LOS ANGELES - LA Clippers su sinoć kod kuće sa 117-98 pobijedili Sacramento Kingse, a hrvatski košarkaš Ivica Zubac je u slavlju svoje momčadi sudjelovao s još jednim double-doubleom.
Jokić razbio Lakerse
LOS ANGELES - Lakersi su na korak su od jednog od najvećih debakla u svojoj povijesti. Momčad krcata superzvijezdama poput LeBrona Jamesa, Anthonyja Davisa i Russella Westbrooka na korak je od toga da se ne plasira ni na play in turnir za doigravanje.
Harden odigrao poluvrijeme za pamćenje
NEW YORK - James Harden je upisao 29 poena i ove sezone rekordnih 15 skokova, a Joel Embiid je dodao 27 koševa i 10 skokova u gostujućoj pobjedi Philadelphije protiv Los Angeles Clippersa u petak navečer (122:97).
Jokić nadigrao Zubca
NEW YORK - Dva dana nakon šuterski najslabije utakmice u ovoj sezoni, a onda i poraza od Boston Celticsa, Nikola Jokić bio je ponovno razigran te je poveo svoje Denver Nuggetse do pobjede protiv Los Angeles Clippersa.
Jazz bez Bogdanovića bolji od Zubčevih Clippersa
SALT LAKE CITY - Košarkaši Utah Jazza na svom su parketu svladali LA Clipperse sa 121-92, a Bojan Bogdanović je zbog ozljede lista propustio i ovu utakmicu, dok je Ivica Zubac za goste postigao devet koševa uz šest skokova.
Zubac i Clippersi imali lošu večer
LOS ANGELES - LA Clippers su doživjeli drugi uzastopni poraz izgubivši na domaćem parketu od Toronto Raptorsa sa 100-103, a Ivica Zubac je imao lošu večer u kojoj je ubacio samo dva koša uz sedam skokova i dvije asistencije.
Zubac odigrao odlično, Clippersi izgubili
CLEVELAND - Dvadesetogodišnji “rookie” Evan Mobley zabio je 30, a Darisu Garland 24 poena uz 13 asistencija u pobjedi Cleveland Cavaliersa nad Clippersima. Pobjednik je odlučen u produžetku.
Zubac ponovo vrlo dobar, Clippersi pobijedili
U DOBROM RITMU
LOS ANGELES - Ivica Zubac ponovno je imao važnu ulogu u pobjedi svojih Los Angeles Clippersa koji su slavili 106:102 na gostovanju u Detroitu, a hrvatski reprezentativni centar je za 30 minuta postigao 14 koševa uz 15 skokova te po jednu asistenciju, ukradenu loptu i blokadu.