Antonio Čolak karijeru nastavlja u PAOK-u

SOLUN - Najbolji strijelac Rijeke Antonio Čolak (27) napušta klub sa Rujevice, a karijeru će nastaviti u redovima grčkog PAOK-a, objavljeno je u utorak na internetskom portalu Rijeke.

Vori: Treba nam jedna velika pobjeda
RUKOMET
ZAGREB - U četvrtak hrvatski rukometni prvak PPD Zagreb započinje novu sezonu Lige prvaka, a prvi protivnik je njemački prvak THW Kiel.
Bjelica: Ostvarenje sna bilo bi igrati Ligu prvaka na novom stadionu
OSIJEK
OSIJEK - Bjelica u NK Osijek neće biti samo trener, ispunila su se nagađanja kako će imati ulogu menadžera engleskog tipa, što znači da će voditi kompletnu sportsku politiku kluba.
Rakitić: Nikome ništa ne zamjeram, došao je trenutak za odlazak
ODLAZAK
SEVILLA - Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić oprostio se u srijedu od Barcelone u kojoj je proveo šest godina odigravši ukupno 310 utakmica rekavši kako odlazi ponosan na sve što je učinio te kako nikome ništa ne zamjera.
Završnica košarkaške Lige prvaka u Ateni od 30. rujna do 4. listopada
ATENA - Atena će biti domaćin završnog natjecanja košarkaške Lige prvaka od 30. rujna do 4. listopada.
Crvena zvezda jedan od mogućih protivnika Dinama
ZAGREB - Hrvatski nogometni prvak Dinamo možda će igrati protiv Crvene zvezde u završnoj rundi kvalifikacija za Ligu prvaka.
Dinamo izvukao Ferencvaroš
NYON - Igra se jedna utakmica u Budimpešti 15. ili 16. rujna.
UEFA odabrala momčad sezone Lige prvaka, devet igrača iz Bayerna
IZBOR
NYON - UEFA je na svojoj stranici u subotu objavila sastav momčad sezone Lige prvaka, a čine je 23 igrača od čega devet iz pobjednika tog elitnog natjecanja minhenskog Bayerna.
Dinamo prošao u 3. pretkolo Lige prvaka nakon drame jedanaesteraca
CLUJ - Dinamo je prošao u 3. pretkolo Lige prvaka nakon drame jedanaesteraca protiv rumunjskog Cluja.
Planes: Pokušat ćemo nagovoriti Messija da ostane
BARCELONA
BARCELONA - "Što se dogodilo, dogodilo se. Naša je želja graditi momčad oko najboljeg nogometaša svijeta. Želimo novi pobjednički ciklus koji bi vodio najbolji u povijesti nogometa," kazao je Planes španjolskim medijima.
Perišić: Ovo je nešto posebno
LISABON - Ivan Perišić najnoviji je Hrvat s naslovom Lige prvaka, a Hrvatska i osmu godinu zaredom ima osvajača najelitnijeg klupskog natjecanja.
Nagelsmann: PSG je jednostavno bolji
LISABON - Trener RB Leipziga Julian Nagelsmann priznao je nakon 0:3 poraza od Paris SG-a u polufinalu nogometne Lige prvaka kako njegova momčad nije imala šanse protiv kvalitetnijeg suparnika.
Slučaj Coutinho: Ako Bayern osvoji Ligu prvaka, Barcelona mora Liverpoolu platiti pet milijuna eura
TROŠAK
ZAGREB - Barcelona je sinoć u četvrtfinalu Lige prvaka u Lisabonu doživjela povijesni debakl izgubivši od Bayerna 8:2, a zadnja dva gola zabio joj je Philippe Coutinho kojeg je Barca posudila Bayernu.
Bayern ponizio Barcelonu, Perišić strijelac

LISABON - Nogometaši Bayerna iz Muenchena u četvrtfinalu su Lige prvaka na stadionu Luz u Lisabonu deklasirali Barcelonu sa 8-2 (4-1), a jedan od strijelaca za njemačkog prvaka bio je i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Sabitzer: Napunili smo kofere do vrha i možemo otići do kraja
LEIPZIG

LISABON - Nakon plasmana u polufinale Lige prvaka Leipzigov veznjak Marcel Sabitzer istaknuo je da su spremni otići do kraja, odnosno osvojiti naslov.

Olmo zabio, Leipzig u polufinalu Lige prvaka
LISABON - Prvi pogodak za Leipzig zabio je Dani Olmo. Bivši veznjak Dinama je u 51. minuti glavom svladao Jana Oblaka, jednog od najboljih golmana svijeta.
Čeferin se nada da će se Euro ostati u istom formatu i uz prisustvo gledatelja
NADE
PARIZ - Predsjednik UEFA-e Aleksander Čeferin se nada da će se europsko nogometno prvenstvo koje je zbog pandemije koronavirusa odgođeno za sljedeću godinu održati u istom formatu i uz prisustvo gledatelja na stadionima.
PSG gubio do 90. minute pa s dva gola šokirao Atalantu
LISABON - Nogometaši PSG-a plasirali su se u polufinale Lige prvaka nakon što su večeras na stadionu Luz u Lisabonu nakon senzacionalnog preokreta pobijedili ekipu Atalante rezultatom 2:1.
Dinamo dobio iznimno teškog suparnika u kvalifikacijama LP-a
ŽDRIJEB
NYON - Hrvatski prvak bio je nositelj u dijelu ždrijeba za prvake i izvukao je rumunjski Cluj ili maltešku Florianu, a Lokomotiva je kao nenositelj u dijelu ždrijeba u kojem igraju momčadi koje nisu osvojile nacionalna prvenstva izvukla bečki Rapid.
Dvojica u Atletico Madridu pozitivna na koronu uoči četvrtfinala Lige prvaka
KORONAVIRUS
MADRID - Dan prije polaska u Lisabon, gdje će se održati završnica Lige prvaka, Atletico Madrid je u nedjelju objavio da su dvije osobe pozitivne na koronavirus. Klub nije objavio imena, a nije naveo niti da li među njima ima nogometaša.
Sarri dobio otkaz u Juventusu
TORINO - Maurizio Sarri dobio je otkaz u Juventusu s kojim je sinoć ispao u osmini finala Lige prvaka, javljaju talijanski mediji.
Juventusovo ispadanje loša vijest za navijače Dinama
ZAGREB - Juventus je u petak slavio protiv Lyona 2:1 u Torinu na krilima sjajnog Cristiana Ronalda koji je zabio oba pogotka za talijanskog prvaka, ali to nije bilo dovoljno.
Rakitić: Idemo po Ligu prvaka
HRABRO
BARCELONA - Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić rekao je u petak u intervjuu za španjolske novine El País kako namjerava i iduće sezone igrati za Barcelonu, odnosno do isteka svog ugovora, te da bi se osvajanjem Lige prvaka zaboravile sve loše stvari iz ove sezone.
UEFA promijenila balkansko pravilo
ODLUKE
ŽENEVA - U kvalifikacijama za europska natjecanja u sezoni 2020/21, predstavnici iz Hrvatske, Srbije i BiH mogu se sastati već u prvom kolu.