Rezultat pretrage za pojam: Jerami Grant
Portland doveo Jeramija Granta
PORTLAND - Portland Trailblazersi iz Detroit Pistonsa doveli su Jeramija Granta u zamjenu za buduće izbore na draftu.
Zubac ponovo vrlo dobar, Clippersi pobijedili
U DOBROM RITMU
LOS ANGELES - Ivica Zubac ponovno je imao važnu ulogu u pobjedi svojih Los Angeles Clippersa koji su slavili 106:102 na gostovanju u Detroitu, a hrvatski reprezentativni centar je za 30 minuta postigao 14 koševa uz 15 skokova te po jednu asistenciju, ukradenu loptu i blokadu.
Zubac odigrao još jednu odličnu utakmicu
LOS ANGELES - Hrvatski košarkaš Ivica Zubac ostvario je novi 'double-double' učinak u 107:96 domaćoj pobjedi Los Angeles Clippersa protiv Detroit Pistonsa u NBA ligi, naš je centar za samo 21.57 minuta provedenih na parketu postigao deset koševa uz 13 skokova.
Nova pobjeda Utaha, Bogdanović zabio 23 poena
ZAGREB - Košarkaši Utah Jazza pobijedili su Atlanta Hawkse sa 116-98 ostvarivši sedmu pobjedu u prvih osam susreta nove NBA sezone.
Bogdanović zabio 20 poena u novoj pobjedi Jazza
ZAGREB - Košarkaši Houstona umalo su šokirali snažno favorizirane Lakerse na gostovanju u Los Angelesu, ali je domaća momčad uspjela izvući pobjedu 119-117 protiv jedne od momčadi s najlošijim startom u novu NBA sezonu.
I Stephen Curry otkazao nastup na OI
OTKAZ
NEW YORK - Nakon što su zvijezde LA Lakersa LeBron James i Anthony Davis objavili da neće nastupiti za američku košarkašku reprezentaciju na OI u Tokiju, to je učinio i dvostruki MVP lige i zvijezda Golden State Warriorsa Stephen Curry (33), objavili su američki mediji.
Harden se ozlijedio protiv Rocketsa
OZLJEDA
NEW YORK - James Harden se ozlijedio u trećoj četvrtini dvoboja Brooklyna i njegove bivše momčadi Houstona koju su Netsi završili pobijedivši sa 120-108 i time preuzeli čelno mjesto na ljestvici Istočne konferencije NBA lige.
Netsi dobili i šestu zaredom, Harden opet briljirao
NEW YORK - Košarkaši Brooklyn Netsa ostvarili su šestu uzastopnu pobjedu u NBA ligi, a ovoga puta kao gosti su nadigrali Los Angeles Clipperse rezultatom 112:108.
James odveo Lakerse u finale
ORLANDO - LeBron James je sinoć u petoj utakmici finala Zapadne konferencije u Orlandu odveo LA Lakerse do 32. velikog finala upisavši triple-double u pobjedi nad Denver Nuggetsima 117-107.
Denver smanjio zaostatak protiv Lakersa
ORLANDO - Denver Nuggetsi još su jedanput pokazali da ih se ne smije otpisivati te su pobjedom 114:106 smanjili zaostatak u finalu Zapada protiv LA Lakersa na 2:1.
Clippersi uvjerljivi protiv Denvera
ORLANDO - Košarkaši Los Angeles Clippersa pobijedili su Denver Nuggetse sa 120-97 i poveli sa 1-0 u polufinalu doigravanja Zapadne konferencije NBA lige.
Još jedna odlična utakmice Ivice Zupca
ORLANDO - Odluku o tome tko će s drugog mjesta na Zapadu ući u doigravanje i tako izabrati na startu Luku Dončića, Kristapsa Porzingisa i Dallas Maverickse, dao je izravni dvoboj između Denver Nuggetsa i LA Clippersa.
Sjajni Kyle Lowry vodio Raptorse do pobjede protiv Lakersa

ORLANDO - Los Angeles Clippersi su ostvarili svoju prvu pobjedu u nastavku NBA sezone 'pod balonom' u Orlandu, gdje su u svom drugom nastupu bili bolji od New Orleans Pelicansa sa 126-103, a hrvatski centar Ivica Zubac je za 24 minute u igri postigao šest koševa uz devet skokova, tri asistencije, dvije osvojene lopte i jednu blokadu.

<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 13.  >  >>