Rezultat pretrage za pojam: Jamie Vardy
Chelsea i Liverpool u Ligi prvaka, Arsenal bez Europe
PREMIERSHIP

LONDON - Nogometaši Liverpoola i Chelsea zauzeli su treće i četvrto mjesto nakon zadnjeg kola Engleske lige, te su izborili Ligu prvaka, dok je slavni Arsenal ostao Europe.

Leicester City slavio protiv Tottenhama
PREMIERSHIP
LONDON - U derbiju 14. kola engleskog nogometnog prvenstva Leicester City je na gostovanju pobijedio Totenham sa 2-0 skočivši na drugo mjesto ljestvice.
Tottenham se obračunao s Arsenalom i zasjeo na vrh
DERBI
LONDON - U derbiju 11. kolu Premier lige Tottenham je u nedjelju na svom stadionu dobio Arsenal s 2-0. Prvo je zabio Korejac Heung-min Son u 13. minuti na asistenciju Harryja Kanea, a potom je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+1) pogodio Harry Kane na dodavanje Heung-min Sona.
Leicester razbio Manchester City, hat-trick Vardyja
SENZACIJA
MANCHESTER - U derbiju trećeg kola engleskog nogometnog prvenstva Leicester City je na stadionu Etihad pobijedio Manchester City sa 5-2 uz tri gola Jamiea Vardyja.
Bilićev WBA teško poražen na startu prvenstva
PREMIERSHIP
BIRMINGHAM - West Bromwich Albion našeg Slavena Bilića poražen je u svojoj prvoj utakmicu u Premiershipu nakon povratka u najveći rang engleskog nogometa. Leicester City je bio bolji s 3:0 na Hawthornsu.
Aston Villa ostala u Premier ligi, Manchester United i Chelsea u Ligi prvaka
PREMIERSHIP

LONDON - Nogometaši Aston Ville su remijem 1-1 na gostovanju kod West Hama i pobjedom Arsenala 3-2 protiv Watforda osigurali opstanak u engleskoj Premier ligi, a Manchester United i Chelsea identičnim su pobjedama 2-0 nad Leicesterom, odnosno Wolverhamptonom izborili plasman u Ligu prvaka.

De Gea gurnuo Chelsea prema Ligi prvaka
PREMIERSHIP
LONDON - U posljednjoj utakmici 36. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United i Chelsea su u izravnom dvoboju momčadi koje se bore za četvrto mjesto i plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone na Old Traffordu igrali 1:1 (1:1)
Roma ponudila 34 milijuna eura za Mahreza
PONUDA
RIM - Talijani vide Mahreza kao idealnu zamjenu za Mohameda Salaha koji je za 42 milijuna eura preselio u Liverpool. Veliki interes za alžirsko krilo pokazali su i Arsenal, Liverpool, te Barcelona.
N'Golo Kante najbolji nogometaš Premier League u izboru novinara
PRIZNANJA
LONDON - Francuski nogometaš je pobijedio u izboru 340 novinara članova Udruženja nogometnih novinara (FWA), ispred suigrača Edena Hazarda i Delea Allija iz Tottenhema koji je završio na trećem mjestu.
Njemačka lako protiv Azerbajdžana
KVALIFIKACIJE ZA SP
ZAGREB - Utakmicama 5. kola u skupinama C, E i F u nedjelju su nastavljene europske kvalifikacije za SP 2018. Nijemci su primili prvi gol u kvalifikacijama, ali su zadržali stopostotan učinak, dok je Engleska dobila Litvu.
Juventus slavio u Portu, pogodak Pjace
ZAGREB - U prvim utakmicama osmine finala Lige prvaka Juventus je u Portu pobijedio domaćina sa 2-1 dok je Sevilla istim rezultatom kao domaćin pobijedila Leicester.
Ranieri potpisao s Leicester Cityjem do 2020.
LON ON - Prema pisanju "Daily Mirrora" Talijan je s novim ugovorom dobio tri milijuna funti, što je dvostruko više od prijašnje plaće.
Vardy ostaje u Leicesteru
ODLUKE
LONDON - Nakon sjajne sezone porastao je interes za ovoga napadača, a najuporniji je bio Arsenal, no čini se kako je Vardy ipak odlučio ostati u Leicesteru.
Sturridge slomio Velšane u sudačkoj nadoknadi
SKUPINA B
LENS - Nogometaši Engleske preokretom u drugom poluvremenu došli su do pobjede nad Walesom od 2-1 (0-1) u utakmici 2. kola skupine B.
Vardy najbolji igrač Premiershipa
PRIZNANJA
LONDON - Vardy je najboljim proglašen i nedavno u izboru engleskih novinara, dok je njegov suigrač Riyad Mahrez proglašen najboljim igračem sezone u izboru navijača.
Navijači Leicestera najboljim progalsili Mahreza
PRIZNANJA
 LONDON - Mahrez je zabio 17 golova u prvenstvu i upisao 11 asistencija, pomogavši tako Leicesteru da dođe do svog prvog naslova engleskog prvaka.
Leicester City pobjedom proslavio naslov
PREMIERSHIP
LEICESTER - Novi engleski nogometni prvak Leicester City uvjerljivom pobjedom 3-1 protiv Evertona proslavio je naslov prvaka na svom King Power stadionu.
Vardy najbolji nogometaš u izboru novinara
PRIZNANJA
LONDON - Vardy (29), koji je karijeru razvijao u Stocksbridgeu, Halifaxu i Fleetwood Townu, postao je prvi nogometaš koji je bio strijelac u 11 utakmica zaredom, na početku sezone.
Leicester u zadnjim sekundama izvukao remi protiv Bilića
PREMIERSHIP
LEICESTER - U sjajnom i dramatičnom susretu 34. kola engleskog nogometnog prvenstva Leicester City i West Ham su odigrali 2-2, a domaćin je izvukao bod golom iz jedanaesterca u petoj minuti sudačke nadoknade.
Leicester City sve bliže naslovu prvaka
PREMIERSHIP
SUNDERLAND - Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Jamie Vardy koji je ove sezone zabio već 21 gol i drugi je strijelac lige. Jedan pogodak više zabio je napadač Tottenhama Harry Kane.
Barcelona želi Mahreza
BARCELONA - Mahrez je ove sezone jedan od najboljih igrača engleskog prvenstva i zajedno s Jamieom Vardyjev gura 'Lisice' prema prvom naslovu prvaka u povijesti kluba.
Leicester pao u posljednjoj minuti protiv Arsenala
DERBI
LONDON - U petoj minuti sudačke nadoknade, Danny Welbeck, nakon ubacivanja Mesuta Oezila, preciznim je udarcem glavom donio 'topnicima' pobjedu koja ih je ostavila u ravnopravnoj utrci za naslov prvaka.
Hollywood priprema film o Vardyju
NOGOMET I FILM
LONDON - Poznati hollywoodski scenarist Adrian Butchart, autor filmova nogometne tematike "Gol" i "Gol 2", želi snimiti film o nevjerojatnom nogometnom putu Leicesterova napadača.