Rezultat pretrage za pojam: Ivan Čupić
Još dvojica hrvatskih rukometaša u Vardaru
RUKOMET
SKOPJE - Još dvojica hrvatskih rukometaša, Ante Gadža (27) i Josip Vekić (22), pojačali su dvostrukog europskog prvaka Vardar iz Skoplja.
Vardar dobiva novog predsjednika i dodatak imenu
RUKOMET
SKOPJE - Aktualni europski rukometni prvak skopski Vardar u završnoj je fazi promjene vlasnika. Nakon šest godina Rus Sergej Samsonenko se povlači, klub će preuzeti novi-stari predsjednik Mihajlo Mihajlovski, a dobit će i dodatak imenu.
Vardar u raspadu, odlazi im sedam igrača
RUKOMET
SKOPLJE - Nastavlja se raspad skopskog Vardara jer plaće u tom rukometnom klubu nema već šest mjeseci.
U polufinalu rukometne Lige prvaka igrat će šest hrvatskih igrača
RUKOMET
ZAGREB - Možda nećemo imati klub na završnom Final Fouru rukometne Lige prvaka, koji će se 1. i 2. lipnja igrati u Kolnu, no, hrvatske boje predstavljat će šestorica rukometaša.
Montpellier novi prvak Europe
RUKOMET
BERLIN - Rukometaši Montpelliera osvojili su naslov prvaka Europe svladavši u svefrancuskom finalu Lige prvaka u Kölnu Nantes 32:26 (16:13).
Nantes i Montpellier u finalu rukometne Lige prvaka
RUKOMET
KOLN - Rukometaši Nantesa i Montpelliera igrat će iznenađujuće u svefrancuskom finalu Lige prvaka u Koelnu nakon što su u polufinalnim mečevima izbacili favorite PSG i skopski Vardar.
Hrvatska protiv Crne Gore u dodatnim kvalifikacijama za SP
RUKOMET
ZAGREB - Hrvatska muška rukometna reprezentacija igrat će u dodatnim kvalifikacijama za plasman na Svjetsko prvenstvo 2019. godine protiv Crne Gore, odlučio je ždrijeb u Zagrebu.
Hrvatska bez polufinala
EP U RUKOMETU
ZAGREB - Hrvatski rukometaši nisu se uspjeli plasirati u polufinale Europskog prvenstva kojemu su domaćini, oni su u posljednjoj utakmici skupine I u zagrebačkoj Areni pred 15.000 gledatelja izgubili od Francuza sa 27-30 (13-19).
Švedska uvjerljivo pobijedila Hrvatsku
SPLIT - Hrvatska muška rukometna reprezentacija u posljednjem je susretu u skupini A prvog kruga Europskog prvenstva u Spaladium Areni izgubila od Švedske sa 31-35 (12-17).
Pao i Island, briljirali Cindrić, Stevanović i Mamić
SPLIT - Hrvatski rukometaši upisali su i drugu pobjedu u skupini A europskog prvenstva. Nakon što su u prvom kolu pobijedili Srbiju 32-22, odabranici Line Červara su u drugom kolu porazili Island 29-22.
Červar ipak otpisao Buntića
RUKOMET
SPLIT - Izbornik hrvatske rukometne reprezentacije Lino Červar objavio je u četvrtak u Splitu popis od 16 igrača na koje računa za Europsko prvenstvo, koje Hrvatska otvara u petak u Spaladium Areni protiv Srbije.
Červar se zahvalio Vuglaču i Bećiriju
RUKOMET
ZAGREB - Izbornik hrvatske muške rukometne reprezentacije Lino Červar de nakon završetka priprema u Ivanić-Gradu zahvalio dvojici igrača, Mariju Vuglaču i Kristianu Bećiriju.
Čupić donio Vardaru europski naslov
RUKOMET
KOLN - Rukometaši Vardara po prvi u povijesti postali su prvaci Europe nakon što su u finalu završnog turnira Lige prvaka u Kolnu pobijedili PSG 24-23 (11-12) golom hrvatskog rukometaša Ivana Čupića u posljednjoj sekundi susreta.
Cindrić donio Vardaru finale Lige prvaka
RUKOMET
KOELN - Rukometaši pariškog PSG-a i skopskog Vardara igrat će u nedjelju u finalu Lige prvaka nakon što su u subotu u polufinalu završnog turnira u Koelnu eliminirali mađarski Veszprem, odnosno Barcelonu.
Červar: Momčad je za mene prvi i najbolji igrač
IZBORNIK
ZAGREB - Raduje me povratak Mirka Alilovića, a očekujem i povratak Ivana Čupića. Njega sada nema jer mu supruga treba roditi četvrto dijete, kazao je izbornik.
Vardar izborio Final Four, sedam golova Luke Cindrića
RUKOMET
SKOPLJE - Rukometaši Vardara izborili su plasman na završni turnir Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu četvrtfinala u Skoplju pobijedili njemački Flensburg 35-27 i tako potvrdili pobjedu 26-24 iz prve utakmice.
Červar vraća Vorija i Alilovića
ŠIRI POPIS
ZAGREB - Izbornik hrvatske rukometne reprezentacije Lino Červar objavio je širi popis od 31 igrača za okupljanje koje je zakazano za početak svibnja.
PPD Zagreb bez finala SEHA lige
RUKOMET
BREST - Rukometaši PPD Zagreba nisu se uspjeli plasirati u finale završnog turnira regionalne SEHA lige, bolji od njih su u polufinalu u Brestu bili igrači Vardara sa 36-28 (19-12).
Pobjeda Vardara odvela PPD Zagreb u osminu finala Lige prvaka
RUKOMET
ZAGREB - U susretu posljednjeg, 14. kola, skupine B rukometne Lige prvaka skopski Vardar je u nedjelju na domaćem terenu svladao švedski Kristianstad sa 32-29 (17-13), i time je omogućio rukometašima PPD Zagreba plasman u osminu finala.
PPD Zagreb srušio Vardar
SEHA LIGA
VARAŽDIN - U odgođenom susretu 11. kola regionalne SEHA lige rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb pobijedili su u Varaždinu vodeći Vardar 28-26 (16-11) probivši se na drugu poziciju na ljestvici.
Kielce prvak Europe
KOELN - Rukometaši Viva Targi Kielcea osvojili su naslov prvaka Europe nakon što su u finalu u Koelnu u nevjerojatnoj utakmici slavili protiv mađarskog Veszprema boljim izvođenjem sedmeraca 39-38 (35-35, 29-29, 17-13), a u borbi za europski klupski naslov sudjelovalo je čak šest hrvatskih rukometaša.
Štrlek i Kielce srušili PSG
RUKOMET
ZAGREB - Kielce je u prvom polufinalu Lige prvaka s 28:26 izbacio moćni PSG čiji dres nosi Igor Vori. Jedan od junaka u pobjedi poljskog sastava bio je hrvatski rukometaš Manuel Štrlek koji je zabio tri od zadnja četiri gola Kielcea na utakmici
Kielce na PSG, THW Kiel na Veszprem u polufinalu Lige prvaka
RUKOMET
ZAGREB - Polufinalni dvoboji su 28. svibnja, a dana kasnije je susret za treće mjesto i veliko finale.
EP rukomet: Hrvatska - Island 37-28
SJAJNA IGRA
KATOWICE - Hrvatsku su do pobjede predvodili Marino Marić sa osam golova, Manuel Štrlek je dodao šest, a Ivan Čupić i Zlatko Horvat sa po četiri gola.