Rezultat pretrage za pojam: Filip Zubčić
Zubčić završio sezonu kao peti skijaš svijeta
SKIJANJE
LENZERHEIDE - Filip Zubčić lovio je u švicarskom Lenzerheideu novi dobar slalomski rezultat kojim bi zaključio sezonu i odradio je solidan posao.
Zubčić drugi, ali ipak je ostao bez veleslalomskog Globusa
VELESLALOM
LENZERHEIDE - Filip Zubčić danas je u Lenzerheideu lovio Mali kristalni globus u veleslalomu, ali nije ga uspio osvojiti.
Kranjska Gora: Zubčić osvojio sjajno 12. mjesto u slalomu
SLALOM
KRANJSKA GORA - Hrvatski skijaši ostvarili su odlične rezultate na predzadnjem slalomu sezone koji se u teškim uvjetima održao u Kranjskoj Gori.
Zubčić šesti, Odermatt pobjednik u Kranjskoj Gori
SKIJANJE
KRANJSKA GORA - Filip Zubčić je osvajanjem šestog mjesta ostvario svoj najbolji plasman na utrkama za Svjetski u Kranjskoj Gori, gdje je u subotnjem veleslalomu svoju četvrtu pobjedu u karijeri ostvario Švicarac Marco Odermatt, koji je time preuzeo i vodstvo u redoslijedu veleslalomaša.
Bansko: Zubčić četrnaesti, pobjeda Faivrea
VELESLALOM
BANSKO - Najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić osvojio je 14. poziciju na veleslalomu Svjetskog kupa u bugarskom Banskom, na kojem je pobijedio Francuz Mathieu Faivrea.
Zubčić osvojio prvo mjesto u veleslalomu u Banskom
SKIJANJE
BANSKO - Hrvatski skijaš Filip Zubčić pobjednik je veleslaloma kojeg su skijaši u subotu vozili za Svjetski kup u Banskom s vremenom 2:20.62 dok je drugo mjesto zauzeo Francuz Mathieu Faivre.
SP skijanje: Foss-Solevaag svjetski prvak, Rodeš odličan šesti
SKIJANJE
ZAGREB - Norveški skijaš Sebastian Foss-Solevaag novi je svjetski prvak u slalomu, a do zlata je stigao s najboljim rezultatom druge vožnje u kojoj je četvrto vrijeme ostvario hrvatski reprezentativac Istok Rodeš te utrku završio na odličnom šestom mjestu zaostavši za pobjednikom 1.36 sekundi, a Matej Vidović je bio 12.
Zubčić riskantnom drugom vožnjom došao korak do postolja
VELESLALOM
ZAGREB - Filip Zubčić ostao je na korak do pobjedničkog postolja osvojivši četvrto mjesto u veleslalomu na Svjetskom prvenstvu u talijanskoj Cortini d'Ampezzo, gdje je svoje drugo zlato neočekivano osvojio Francuz Mathieu Faivre.
Filip Zubčić osvojio srebro u paralelnom veleslalomu
USPJESI
CORTINA - Najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić osvojio je srebrnu medalju u paralelnom veleslalomu na Svjetskom prvenstvu u Cortini d'Ampezzo.
Zubčić bio blizu novog velikog uspjeha, ali...
SLALOM
FLACHAU - Filip Zubčić drugu vožnju slaloma u Flachauu počeo je sjajno, ali ga je greška spustila na konačno 24. mjesto. Utrku je završio s 3.10 sekundi zaostatka iza pobjednika Manuela Fellera.
Zubčić osvojio drugo mjesto u Adelbodenu
SKIJANJE
ADELBODEN - Drugi dan zaredom, a treći put u karijeri u Adelbodenu Filip Zubčić je stao na drugu stubu pobjedničkog postolja u utrci veleslaloma za Svjetski kup, dok je iznad njega bio samo fenomenalni Francuz Alexis Pinturault koji je došao i do treće uzastopne pobjede u ovosezonskim veleslalomima, s čak sekundom i 26 stotinki prednosti pred Zagrepčaninom.
Zubčić drugi u Adelbodenu
VELESLALOM
ADELBODEN - Najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić zauzeo je drugo mjesto u veleslalomu za Svjetski kup voženom u petak u švicarskom Adelbodenu, on je za pobjednikom Francuzom Alexisom Pinturaultom zaostao 1.04 sekunde, dok je od trećeg Švicarca Marca Odermatta bio brži za sedam stotinki.
Sljeme: Zubčić peti, pobjednik Nijemac Strasser
SLALOM
ZAGREB - Filip Zubčić je osvojio peto mjesto u slalomskoj utrci za Svjetski kup na sljemenskom Crvenom spustu, što mu je najbolji rezultat u karijeri u ovoj disciplini, zaostavši za iznenađujućim pobjednikom Nijemcom Linuso Strasserom za 47 stotinki.
Izbor SN: Najbolji su Barbara Matić, Domagoj Duvnjak, rukometašice i rukometaši
NAJBOLJI
ZAGREB - Ženska rukometna reprezentacija proglašena je najboljom ekipom godine u 69. izboru Sportskih novosti, muška rukometna reprezentacija je momčad godine, najboljom sportašicom izabrana je judašica Barbara Matić i kapetan hrvatske rukometne reprezentacije Domagoj Duvnjak.
Zubčić deseti, Pinturaultu pobjeda u Alta Badiji
VELESLALOM
ALTA BADIA - Filip Zubčić je u nedjelju ponovio prošlogodišnji rezultat iz veleslaloma u talijankoj Alta Badiji osvojivši deseto mjesto, iako je nakon prve vožnje bio na drugom mjestu, a pobjedu je odnio Francuz Alexis Pinturault.
Slovenac Martin Čater senzacija dana
VELESLALOM
LJUBLJANA - Slovenski skijaš Martin Čater senzacionalni je pobjednik spusta za Svjetski kup u francuskom Val d'Isèreu, a do uspjeha karijere stigao je sa startnim brojem 41.
Sjajni Filip Zubčić se probio sa 21. na treće mjesto
VELESLALOM
SANTA CATERINA - Švicarac Marco Odermatt pobjednik je trećeg veleslaloma sezone Svjetskog kupa koji je održan u Santa Caterini, dok je hrvatski skijaš Filip Zubčić zauzeo sjajno treće mjesto nakon što je u prvoj vožnji bio 21.
Pobjeda Filipa Zubčića u Santa Caterini
TRIJUMF
SANTA CATERINA - Hrvatski skijaš Filip Zubčić pobijedio je u veleslalomu kojeg su skijaši u subotu vozili u Santa Caterini u Italiji s vremenom 2:15.06 i 12 stotinki prednosti ispred drugoplasiranog Slovenca Žana Kranjeca.
Veleslalom Soelden: Zubčić dvanaesti, pobjeda Norvežanina Braathena
SKIJANJE
SOELDEN - Hrvatski skijaš Filip Zubčić zauzeo je 12. mjesto u veleslalomu, prvoj utrci sezone, kojeg su skijaši u nedjelju vozili u Soeldenu, dok je pobjeda pripala dvadesetogodišnjem Norvežaninu Lucasu Braathenu (2:14.41).
HOO-u 43 milijuna kuna manji prihod u odnosu na plan
OŠTAR PAD

ZAGREB - Na 40. sjednici Vijeća Hrvatskog olimpijskog odbora održanoj u srijedu u Zagrebu predstavljen je novi proračun koji je za 43 milijuna kuna manji na prihodovnoj strani u odnosu na prethodni plan za 2020. pa će ukupan iznos proračuna biti 150,9 milijuna kuna.

Skromni junak Filip Zubčić
NIZ USPJEHA
KOLUMNA - Kad su mu rekli da je u životnoj formi, odgovorio je da njegove godine tek dolaze. I njegove i ostalih mladih skijaških reprezentativaca koji nižu uspjehe u slalomu.
Zubčić drugi u veleslalomu
SKIJANJE
ZAGREB - Hrvatski skijaš Filip Zubčić zauzeo je drugo mjesto u veleslalomu koji su skijaši u ponedjeljak vozili za Svjetski kup u Hinterstoderu. Do pobjede je stigao Francuz Alexis Pintaurault.
Još jedan odličan plasman Zubčića
KOMBINACIJA

ZAGREB - Francuski skijaš Alexis Pinturault u nedjelju je slavio u kombinaciji za Svjetski kup u austrijskom Hinterstoderu, zahvaljujući odličnim nastupima u obje discipline, prvo u superveleslalomu, a potom i u slalomu.