Rezultat pretrage za pojam: Engleska
UEFA objavila najbolju postavu Eura
NAJBOLJIH 11
NYON - UEFA je na službenoj stranici objavila najbolju postavu Europskog prvenstva održanog u Njemačkoj, na kojem je Španjolska pobjedom protiv Engleske (2:1) osvojila prvo mjesto. UEFA je odabrala formaciju 4-3-3, koja je bila jedna od najčešće korištenih tijekom turnira.
Southgate podnio ostavku
ODLAZAK
LONDON - Engleska je u finalu Europskog prvenstva poražena 2:1 od Španjolske, a za Southgatea je to bio drugi poraz u finalima Eura.
Španjolska osvojila Europsko prvenstvo
ZASLUŽENO
BERLIN - Španjolska je četvrti put u povijesti postala prvak Europe. Španjolci su u finalu Eura igranom na Olimpijskom stadionu u Berlinu s 2:1 pobijedili Englesku.
Van der Vaart: Engleska je sranje od momčadi
JASNA PORUKA
AMSTERDAM - Legenda nizozemskog nogometa Rafael van der Vaart kritizirao je englesku reprezentaciju.
Englezi u 90. minuti izborili finale Eura
MILJENICI SREĆE
DORTMUND - Momčad Garetha Southgatea u polufinalu je preokretom pobijedila Nizozemsku 2:1 i izborila ogled sa Španjolskom za trofej europskog prvaka.
Loša vijest za Španjolsku, ozlijedio se i Olmo
OZLJEDE
BERLIN - Španjolski reprezentativci skupo su platili prolazak u polufinale Europskog prvenstva i pobjedu nad Njemačkom pa su sada u velikim problemima.
Engleska nakon penala u polufinalu Eura
DRAMA
BERLIN - Engleska je boljim izvođenjem penala u četvrtfinalu Eura pobijedila Švicarsku.
Klopp otkrio tko je za njega najveći favorit Eura
OTKRIĆA
BERLIN - Bivši menadžer Liverpoola Jürgen Klopp vjeruje reprezentaciji Njemačke, ali smatra da bi Španjolska mogla postati novi europski prvak.
Englezi se izvukli protiv Slovačke i ušli u četvrtfinale
PRODUŽETAK
BERLIN - Engleska je u nevjerojatnoj utakmici osmine finala Europskog prvenstva pobijedila Slovačku 2:1 i plasirala se u četvrtfinale u kojem će igrati protiv Švicarske. Slovačka je povela golom Ivana Schranza u 25. minuti i vodila je sve do nadoknade.
Kapetan Srbije spomenuo Modrića i prozvao Piksija
NEZADOVOLJSTVO
BERLIN - Nogometaši Srbije završili su nastup na Europskom prvenstvu u Njemačkoj, nakon što su u skupini C zauzeli posljednje mjesto ljestvice. Grupu je osvojila Engleska, ispred Danske i Slovenije, a sve te tri reprezentacije nastavit će natjecanje u osmini finala.
Slovenija ide u osminu finala, Srbija ispala
RASPLET
BERLIN - Engleska i Slovenija remizirale su bez golova, baš kao i Srbija i Danska u posljednjem kolu skupine C Europskog prvenstva.
Dalić: Igračima pohvale, a krivac sam ja
IZBORNIK
LEIPZIG - Hrvatska reprezentacija remizirala je s Italijom 1:1 u zadnjem kolu skupine B Europskog prvenstva. Tako završava na trećem mjestu u grupi s dva osvojena boda i samo u teoriji ima nadu za prolazak u osminu finala.
Spalletti: Hrvatska je mogla pobijediti, oni su dobra momčad
POD PRITISKOM
LEIPZIG - Na press konferenciji nakon utakmice bio je talijanski izbornik Luciano Spalletti, koji je potpuno izgubio živce nakon prvog pitanja talijanskih novinara. Spalletti je odgovarao skoro deset minuta, bio je vrlo emotivan, govorio je o ljubavi, hrabrosti..
Dalić: Stalno govorim da smo mali i da smo sami
IZBORNIK
LEIPZIG - "Mi igramo u 15 sati, je li igrala Francuska? Njemačka? Portugal? Engleska? To je to. Maroko u Kataru u 13 sati, to je tako."
Danska i Engleska remizirali
SKUPINA C
BERLIN - Engleska i Danska odigrale su 1:1 u drugoj utakmici skupine C na Europskom prvenstvu. Za Englesku je zabio Harry Kane u 18. minuti, a za Dansku Morten Hjulmand u 34. minuti.
Dalić: Engleska u 58 godina osvoji jednu medalju, mi tri u šest godina i ne valjamo
IZBORNIK
HAMBURG - Hrvatska u srijedu od 15 sati u Hamburgu igra drugu utakmicu na Europskom prvenstvu.
Maltežani naručuju najviše hrane, Srbi na dnu
DOSTAVA
BRUXELLES - Nedavno su objavljeni najnoviji podaci Eurostata o tome gdje u Europi ljudi najčešće naručuju hranu putem dostavnih platformi.
Tadić još jednom odgovorio Piksiju
ODGOVOR
BEOGRAD - Engleska je pobijedila Srbiju 1:0 u prvoj utakmici skupine C Europskog prvenstva. Gol za pobjedu postigao je Jude Bellingham u 13. minuti.
Piksi o Tadiću: Uh, nije dobro ako je to rekao
REAKCIJE
GELSENKIRCHEN - Engleska je u utakmici prvog kola skupine C Europskog prvenstva pobijedila Srbiju 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Jude Bellingham u 13. minuti.
Engleska pobijedila Srbiju
SKUPINA C
GELSENKIRSCHEN - Na Veltins Areni u Gelsenkirchenu Engleska je u prvom kolu skupine c s 1:0 pobijedila Srbiju. Gol za pobjedu postigao je Jude Bellingham u 13. minuti.
Veliki bod za Keka i Sloveniju na otvaranju Eura
DOBAR START
STUTTGART - U prvoj utakmici skupine C Europskog prvenstva Slovenija i Danska odigrale su 1:1. Danska je vodila većim dijelom utakmice zahvaljujući pogotku Christiana Eriksena, no momčad Matjaža Keka u završnici je izborila bod golom Erika Janže, bivšeg igrača Osijeka.
Piksi uoči Engleske: Što ih ne bismo napali, ne razumijem?
IZBORNIK
BERLIN - Nogometaši Engleske i Srbije odigrat će s početkom u 21 sat utakmicu prvog kola grupne faze u svojoj skupini C na Europskom prvenstvu.
Ovo je Jeličićeva prognoza za osvajače skupina na Euru
PROGNOZE

ZAGREB - Ostala su još samo tri dana do prve utakmice hrvatske nogometne reprezentacije na Europskom prvenstvu u Njemačkoj.
Čeferin ne vidi Hrvatsku kao favorita za osvajanje Eura
PREDVIĐANJA
ZAGREB - Prvi čovjek UEFA-e Aleksander Čeferin smatra da je Njemačka najveći favorit Europskog prvenstva.