Rezultat pretrage za pojam: Dario Šarić
Sunsi ostali bez play-offa, Šamanić sjajno iskoristio priliku
ORLANDO - U pretposljednjem danu regularne sezone, vidjeli smo sedam NBA utakmica. Dijelila su se mjesta u razigravanju za posljednje mjesto koje na Zapadu vodi u playoff, a kao sretni dobitnici u toj će borbi biti Memphis i Portland.
Šarić odličan u još jednoj pobjedi Phoenixa
ORLANDO - Phoenix Suns Darija Šarića ostali su jedina neporažena momčad NBA u nastavku sezone koja se igra u Orlandu nakon što su sinoć sa 130-117 pobijedili Philadelphia 76erse, a hrvatski reprezentativac Dario Šarić je bio odličan sa 18 koševa.
Solidna utakmica Šarića, Nurkić i Dončić briljirali
ORLANDO - Hrvatski košarkaš Dario Šarić pružio je dobru partiju za Phoenix, koji je svladao Dallas sa 117-115. Šarić je za 22 minute na terenu upisao 13 koševa (šut 5-8), od čega sedam u zadnjoj četvrtini, a tome je dodao i 8 skokova.
Bogdanović, Šarić i Giriček predvode Ciboninu petorku
IDEALNE MOMČADI
ZAGREB - Navijači regionalne košarkaške ABA lige su u posljednja tri tjedna mogli glasovati za idealne petorke klubova, a svakako najjaču ima posrnuli zagrebački velikan Cibona.
Šarić protiv Hezonje odigrao utakmicu sezone
PHOENIX - Dario Šarić igra u najboljoj formi ove sezone. Prije četiri dana protiv Portland Trail Blazersa odigrao je partiju sezone, a sada je protiv istog protivnika bio još bolji.
Bucksi izgubili od Sunsa, Booker i Rubio briljirali
NEW YORK - Milwaukee Bucksi poraženi su 140:131 od Phoenix Sunsa u utakmici koju su igrali bez svog najboljeg košarkaša Giannisa Antetokounmpoa.
Šarić ubacio 24 za pobjedu Sunsa, Šamanić debitirao za Spurse
NEW YORK - Šarić je za 38:05 minuta provedenih na parketu ubacio 24 poena (šut za dva 7-9, trica 2-4, slobodna bacanja 4-5), a usto je sakupio i osam skokova, tri osvojene lopte i blokadu.
Šarić bolji od Bogdanovića u hrvatskom NBA derbiju
SALT LAKE CITY - U NBA ligi sinoć smo vidjeli dvoboj dvojice najboljih hrvatskih košarkaša Darija Šarića i Bojana Bogdanovića, a slavili su Šarićevi Phoenix Sunsi koji su u gostima iznenadili Utah Jazz 131:111.
Dario Šarić ozlijeđen u domaćem porazu Phoenixa
PHOENIX - Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić ozlijedio je skočni zglob u prvoj četvrtini dvoboja Phoenixa i Oklahoma Cityja te odigrao samo četiri minute u porazu svoje momčadi 107-111.
Bogdanovićevih 30 poena, Šarić s Phoenixom slavio u Bostonu
NEW YORK - Bojan Bogdanović je sa 30 koševa predvodio Utah Jazz u domaćoj pobjedi 123-101 protiv Sacramenta, dok je Dario Šarić ubacio 13 poena uz 11 skokova i pet asistencija u iznenađujućem trijumfu Phoenixa 123-119 na gostovanju u Bostonu.
Bogdanovićevih 16 poena u pobjedi Utaha
NEW YORK - Utah Jazz su sinoć kod kuće svladali Charlotte Hornetse, a Bojan Bogdanović je pobjedi svoje momčadi pridonio sa 16 koševa, dok je Dario Šarić, čiji su Phoenix Suns bili bolji od Orlando Magica, ubacio devet koševa a Ivica Zubac za slavlje svojih LA Clippersa nad Golden State Warriorsima četiri.
Šarić odigrao najbolju utakmicu otkako je u Sunsima
PHOENIX - Dario Šarić odigrao je najbolju utakmicu otkako je u Phoenix Sunsima, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu na gostovanju kod Denver Nuggetsa Nikole Jokića koji je slavio 116:104.
Dario Šarić odličan u domaćoj pobjedi Phoenixa
PHOENIX - Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić ugradio je 23 koša, šest skokova te po jednu asistenciju i blokadu u sedmu ovosezonsku pobjedu Phoenix Sunsa koji su kao domaćini svladali Atlantu sa 128-112.
Šarićeva najbolja utakmica u Sunsima
PHOENIX - Dario Šarić odigrao je najbolju utakmicu otkako je prije sezone postao član Phoenix Sunsa.
Dario Šarić odlazi u Phoenix
NEW YORK - Dario Šarić ponovno mijenja klub. Dogovorena je razmjena uoči NBA drafta po kojoj hrvatski košarkaš odlazi u redove Phoenix Sunsa iz Minnesote Timberwolves.
Hezonja vodio Knickse do pobjede protiv Lakersa
NEW YORK - Utakmica večeri u sinoćnjem programu NBA lige odigrana je u Chicagu gdje su Bogdanovićevi Pacersi protiv Bullsa nakon produžetka odnijeli pobjedu 119:116, što im je šesta uzastopna pobjeda.
Ivica Zubac odigrao odličnu utakmicu
NEW YORK - Sinoć su na NBA parketima igrala četvorica hrvatskih košarkaša - Bojan Bogdanović, Ivica Zubac, Dario Šarić i Ante Žižić, a pobjede su upisali Bogdanović i Zubac.
Houston Rocketsi zabili rekordnih 26 trica
NEW YORK - Bojan Bogdanović i Dario Šarić sinoć su opet odigrali odlične utakmice iako su njihove momčadi Indiana Pacers i Minnesota Timberwolves doživjele poraze, a Houston Rockets su postavili novi NBA rekord po broju postignutih trica.
Šarićeva najbolja utakmica u Minnesoti
MINNEAPOLIS - Phoenix Sunsi neočekivano su stigli do tek šeste pobjede u 30. utakmici sezone nakon što su na vlastitom parketu bili bolji od Minnesota Timberwolvesa s 107:99.
Solidna utakmica Marija Hezonje
NEW YORK - New York Knicksi teško su stradali na domaćem parketu od Philadelphia 76ersa 117:91, a jedna od pozitivnih stvari koje mogu izvući iz ove utakmice je dobra igra Marija Hezonje.
Odllična utakmica Šarića u pobjedi Minnesote protiv Bullsa
MINNEAPOLIS - Dario Šarić odigrao je najbolju utakmicu otkako je stigao u Minnesotu. U pobjedi 111:96 protiv Chicaga postigao je 19 poena.
Bogdanović sjajan u slavlju Indiane, Šarić solidan u drugom nastupu za Minnesotu
NEW YORK - Dario Šarić odigrao je svoju drugu utakmicu u dresu Minnesote Timberwolvesa. Hrvatski košarkaš je u slavlju svoje ekipe doprinio s devet poena, sedam uhvaćenih lopti i dvije asistencije za 27 minuta provedenih na terenu.
Šarić: Očekujem dobru minutažu u Wolvesima