Rezultat pretrage za pojam: Danny Welbeck
Bilić ispustio pobjedu protiv Chelsea, novo slavlje Leicestera
PREMIERSHIP
LONDON - U susretu 31. kola engleskog prvenstva West Ham Slavena Bilića je na Stamford Bridgeu odigrao 2-2 protiv Chelsea produživši niz bez poraza na pet susreta.
Leicester pao u posljednjoj minuti protiv Arsenala
DERBI
LONDON - U petoj minuti sudačke nadoknade, Danny Welbeck, nakon ubacivanja Mesuta Oezila, preciznim je udarcem glavom donio 'topnicima' pobjedu koja ih je ostavila u ravnopravnoj utrci za naslov prvaka.
Englezi će smanjiti broj stranaca u klubovima
POTEZI
LONDON - Prošle godine minutaža domaćih igrača iznosila je samo 32 posto, a prije 20 godina bila je 70 posto.
Pobjede Reala i Atletica, Basel iznenadio Liverpool
ZAGREB - Real je u dvoboju B skupine u Sofiji pobijedio Ludogorec 2-1, dok je Atletico u Madrid slavio protiv Juventusa 1-0.
Španjolska startala golijadom, debakl Slovenaca u Estoniji
KVALIFIKACIJE ZA EP
LONDON - Renovirana Del Bosqueova "la roja" golijadom je ispratila Makedonce u čijim je redovima od početka zaigrao bivši zagrebaš Besart Abdurahimi.
Remi Reala i Manchestera, sjajan pogodak Srne
ZAGREB - Real i Manchester u Madridu odigrali 1-1 dok je u Donjecku susret Šahtara i Borussije završio 2-2.
Engleska-Švedska 3-2: Šveđani ispali nakon sjajne utakmice
SKUPINA D
KIJEV - Prvo poluvrijeme dvoboja u Kijevu nije ponudilo mnogo uzbuđenja, ali zato je nastavak to obilato nadoknadio tempom, preokretima i pogocima.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 7.  >  >>