Rezultat pretrage za pojam: Chris Paul
Četiri debitanta na All Staru
ZAGREB - Američka profesionalna košarkaška NBA liga objavila je imena svih igrača koji će nastupiti na "All Star" utakmici 7. ožujka u Atlanti.
Razigrani Phoenix i 19 poena Darija Šarića
MEMPHIS - Razigrani Phoenix Sunsi slavili su sa 128-97 na gostovanju u Memphisu, a Dario Šarić je toj pobjedi pridonio sa 19 koševa za 19 minuta koliko je proveo na parketu.
Dončić promašio tricu za pobjedu protiv Phoenixa
NEW YORK - Phoenix Sunsi dobili su treću utakmicu u nizu, a drugu u tri dana protiv Dallasa, svladavši Maverickse 109:108 tricom Devina Bookera sekundu i pol prije kraja.
Osma uzastopna pobjeda Utaha, Bogdanović zabio 14 poena
SALT LAKE CITY - Utah Jazz su sinoć pobijedili Golden State Warriorse sa 127-108 produžujući pbjedonosni niz i osmu utakmicu, a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je pobjedi svoje momčadi kod kuće pridonio sa 14 koševa.
Šarićevi Sunsi na vrhu Zapadne konferencije, Dončić i dalje briljira
NEW YORK - Košarkaši Phoenix Sunsa izbili su na vrh Zapadne konferencije NBA lige 125:117 pobjedom na gostovanju kod Indiana Pacersa, a hrvatski reprezentativac Dario Šarić imao je skroman učinak od četiri koša (šut za dva 2-5, trica 0-2) uz po dva skoka i asistencije za 16:54 minuta provedenih na terenu.
Odlična utakmica Bojana Bogdanovića
NEW YORK - Na programu NBA lige bio je dvostruki "hrvatski obračun", a na koncu su više razloga za slavlje imali Bojan Bogdanović i Ivica Zubac ostvarivši pobjede protiv Luke Šamanića i Daria Šarića.
Dončić bolji od Dragića

DALLAS - U noćašnjim susretima košarkaške NBA lige Bogdanovićev Utah Jazz je dobio LA Clipperse Ivice Zubca sa 106-100, ali je Zubac imao bolji učinak od Bogdanovića.

James, Dončić i Antetokounmpo predvode prvu petorku NBA lige
NEW YORK - Zvijezde Los Angeles Lakersa i Milwaukee Bucksa, LeBron James i Giannis Antetokounmpo jednoglasno su izabrani u prvu petorku NBA lige.
Michael Jordan najzaslužniji za prekid NBA bojkota
IGRAČ ODLUKE
NEW YORK - I dok smo prethodnih dana slušali o nezadovoljstvu dijela NBA igrača i vlasnika klubova, očito je da se u pregovore trebao uključiti najveći svih vrermena da bi do dogovora napokon došlo.
Lakersi uvjerljivi protiv Portlanda, Miami pomeo Indianu

ORLANDO - Košarkaši Los Angeles Lakersa pobijedili su Portland sa 135-115 u četvrtoj utakmici prvog kruga NBA doigravanja i poveli su sa 3-1 u seriji na četiri pobjede, dok je Miami pobjedom 99-87 protiv Indiane postao treća momčad koja se plasirala u konferencijsko polufinale na Istoku.

Lakersi, Milwaukee i Miami povećali prednost, Oklahoma iznenadila Houston
ORLANDO - LA Lakers su poveli 2-1 protiv Portland Trail Blazersa, kao i Milwaukee Bucks protiv Orlanda, Oklahoma City je smanjio na 2-1 protiv Houstona, a Miami Heat je povećao na 3-0 protiv Indiana Pacersa sinoć u Orlandu gdje se igra završnica NBA.
Sjajni Kyle Lowry vodio Raptorse do pobjede protiv Lakersa

ORLANDO - Los Angeles Clippersi su ostvarili svoju prvu pobjedu u nastavku NBA sezone 'pod balonom' u Orlandu, gdje su u svom drugom nastupu bili bolji od New Orleans Pelicansa sa 126-103, a hrvatski centar Ivica Zubac je za 24 minute u igri postigao šest koševa uz devet skokova, tri asistencije, dvije osvojene lopte i jednu blokadu.

NBA igrači žele nastaviti sezonu
STAVOVI
NEW YORK - Čelnik lige Adam Silver najavio je da će odluku o nastavku natjecanja objaviti za dva do četiri tjedna, ali ne pada mu na pamet donijeti je samostalno.
NBA: Igrači anketirani žele li nastaviti prvenstvo
NEW YORK - Nacionalna asocijacija košarkaša (NBPA) provela je anketu među igračima NBA što misle o nastavku sezone, javlja u utorak ESPN.
James u svoju petorku pozvao Dončića, Antetokounmpo i Embiida
LOS ANGELES - Kapetani Istoka i Zapada Giannis Antetokounmpo i LeBron James sastavili su svoje momčadi za nadolazeću All Star utakmicu koja se igra 16. veljače u Chicagu.
Dario Šarić ozlijeđen u domaćem porazu Phoenixa
PHOENIX - Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić ozlijedio je skočni zglob u prvoj četvrtini dvoboja Phoenixa i Oklahoma Cityja te odigrao samo četiri minute u porazu svoje momčadi 107-111.
Jordan Clarkson novi suigrač Bojana Bogdanovića u Jazzu
SALT LAKE CITY - Jordan Clarkson postao je novi suigrač Bojana Bogdanovića u Utah Jazzu, dok je momčad iz Salt Lake Cityja u suprotnom smjeru poslala Australca Dantea Exuma i dva buduća izbora druge runde NBA drafta 2022. i 2023.
Westbrook  u Houstonu, Paul u Oklahomi
TRADE
Westbrook u Houstonu, Paul u Oklahomi
NEW YORK - Oklahoma je u Houston poslala Russella Westbrooka i tako ga opet spojila s Jamesom Hardenom. Ali ne u Thunderu gdje su počeli karijere, nego u Rocketsima.
Novak Đoković u timu producenata filma Jamesa Camerona
PROJEKTI
BEOGRAD - Dokumentarni film koji će producirati "holivudski teškaš" James Cameron o veganima u vrhunskom sportu dobio je pojačanje u vidu najboljeg tenisera svijeta Novaka Đokovića.
Warriorsi opet u konferencijskom finalu
OAKLAND - Branitelji naslova prvaka NBA Golden State Warriors eliminirali su u Houstonu u šestoj utakmici polufinala Zapadne konferencije Houston Rocketse sa 118:113 i rezultatom 4-2 u seriji plasirali se u finale.
Warriorsi protiv Rocketsa poveli 2-0
NEW YORK - Milwaukee Bucksi su uspjeli poravnati rezultat visokom pobjedom 123:102 nad Boston Celticsima pred svojim navijačima, a Golden State Warriorsi slavili su i u drugom dvoboju protiv Rocketsa u Oracle Areni, ovoga puta 115:109.
Houston Rocketsi zabili rekordnih 26 trica
NEW YORK - Bojan Bogdanović i Dario Šarić sinoć su opet odigrali odlične utakmice iako su njihove momčadi Indiana Pacers i Minnesota Timberwolves doživjele poraze, a Houston Rockets su postavili novi NBA rekord po broju postignutih trica.
Triple-double Paula u pobjedi Houstona
NEW YORK - Samo tri utakmice igrane su sinoć na parketima NBA lige, a najzanimljivije je bilo u Houstonu gdje su Rocketsi ugostili Portland Trail Blazerse.
Bogdanović odličan u porazu Indiane, Hezonja solidan
NEW YORK - Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović odigrao je odličnu utakmicu u porazu Indiane Pacersa protiv Houston Rocketsa 115:103.