Rezultat pretrage za pojam: Andro Bušlje
VATERPOLO
ZAGREB - Hrvatska vaterpolska reprezentacija u ponedjeljak je iz Rotterdama doputovala u Hrvatsku s kartom za odlazak na Olimpijske igre u džepu.
Hrvatski vaterpolisti nakon drame peteraca plasirali se na Olimpijske igre
VATERPOLO
ZAGREB - Posljednja utakmica Hrvatske vaterpolske reprezentacije koja je odlučivala o odlasku Barakuda na Olimpijske igre ušla je u dramatičnu završnicu, te nakon tri serije peteraca završila pobjedom Hrvatske nad Rusijom 25:24. (4:3, 2:4, 3:1, 2:3, 14:13).
Tucak objavio popis igrača za kvalifikacije za Igre, otpala četvorica
VATERPOLO
ZAGREB - Izbornik hrvatske muške vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak u srijedu je objavio popis igrača koji će u petak otputovati na olimpijski kvalifikacijski turnir u Rotterdam, koji je na rasporedu od 14. do 22. veljače, a s kojeg će tri najbolje reprezentacije izboriti nastup u Tokiju.
Vaterpolo: Mladost bez Lige prvaka
NEUSPJEH
SIRACUSA - Vaterpolisti zagrebačke Mladosti ostali su bez plasmana u Ligu prvaka nakon što su u finalu turnira u talijanskoj Siracusi poraženi od domaćeg sastava Ortigia s 9-8 (2-3, 3-2, 1-0, 2-4).
Vaterpolo: Odgođen HEP Kup
VIRUS
ZAGREB - Hrvatski vaterpolski savez (GVS) odgodio je održavanje međudržavnog turnira HEP Kup, koji se od 26. do 28. listopada u Zagrebu trebao igrati u Zagrebu, zbog zaraze koronavirusa.
Bušlje pozitivan na koronavirus
VATERPOLO

ZAGREB - Vaterpolist zagrebačke Mladosti i kapetan hrvatske vaterpolske reprezentacije Andro Bušlje pozitivan je na koronavirus, objavila je Mladost.

Andro Bušlje potpisao za Mladost
VATERPOLO
ZAGREB - Jedan od najboljih i najtrofejnijih hrvatskih vaterpolista svih vremena Andro Bušlje novi je igrač zagrebačkog HAVK Mladost, objavio je klub u subotu.
SP vaterpolo: Hrvatska u polufinalu
USPJESI
GWANGJU - Hrvatski vaterpolisti plasirali su se u polufinale Svjetskog prvenstva u južnokorejskom Gwangjuu svladavši u četvrtfinalu Njemačku s 10-8 (1-2, 3-1, 3-3, 3-2).
Hrvatski vaterpolisti osvojili broncu na EP
USPJESI
BARCELONA - Hrvatska vaterpolo reprezentacija po prvi put u svojoj povijesti osvojila je europsku broncu. U borbi za treće mjesto na EP-u u Barceloni, Hrvatska je pobijedila Italiju 10:8.
Hrvatski vaterpolisti preokretom protiv Crne Gore za polufinale protiv Srbije
VATERPOLO
BARCELONA - Hrvatska vaterpolo reprezentacija je nakon dramatične borbe pobijedila Crnu Goru 9:7 i izborila je polufinale EP-a protiv Srbije.
Savić: Mi i Hrvati smo veliki rivali, ali ne i neprijatelji
VATERPOLO
RIJEKA - Izgleda da je voda na Kantridi bila prehladna, jer hrvatski vaterpolisti igrali su grčevito s reprezentacijom Srbije na premijernom izdanju finalnog turnira LEN Europa kupa. No, na kraju su uspjeli izvući pobjedu od 8:7.
Hrvatska u polufinalu Svjetskog prvenstva
VATERPOLO
ZAGREB - Hrvatska vaterpolo reprezetacija pobijedila je Italiju 12:9 u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u Budimpešti i za finale će u četvrtak u 22 sata igrati protiv Srbije.
Hrvatska razbila Crnu Goru i ušla u polufinale SP-a u vaterpolu
VATERPOLO
KAZAN - Hrvatski vaterpolisti plasirali su se u polufinale Svjetskog prvenstva u Kazanu nakon što su u četvrtfinalu svladali Crnu Goru s uvjerljivih 10-4 (1-0, 3-0, 3-3, 3-1).
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 13.  >  >>