Rezultat pretrage za pojam: Amare Stoudamire
Lakersi i Knicksi mijenjaju Gasola za Stoudemirea?
NEW YORK - Stoudemire ove sezone nije još odigrao niti jednu utakmicu za New York zbog povrede i operacije lijevog koljena.
Knicksi na Miami u prvom krugu playoffa
NEW YORK - Košarkaši New Yorka pobjedom kod Charlottea zadržali su 7. poziciju Istočne konferencije i u prvom krugu doigravanja idu na Miami.
Bullsi bolji od Celticsa, Orlando izgubio pet zaredom (VIDEO)
NEW YORK - Howard traži smjenu na trenerskoj klupi, a koliko je zadovoljan trenutnom situacijom u klubu govori da je za 40 minuta igre, ubacio osam poena i imao samo osam skokova.
Spursima šest zaredom, Knicksi iznad 50% pobjeda (VIDEO)
NEW YORK - Chicago Bullsi lakoćom su došli do gostujuće pobjede protiv Atlanta Hawksa i tako dodatno popravili najbolji gostujući omjer lige na 21-6.
Lakersi bolji od Dallasa, Knicksima peta uzastopna pobjeda (VIDEO)
NEW YORK - San Antonio Spursi kod kuće su lakoćom savladali Minnesota Timberwolvese 116-100 iako su većinu ogleda igrali bez playmakera Tonyja Parkera.
Knicksima i treća uzastopna pobjeda, Bullsi mogu i bez Rosea (VIDEO)
CHICAGO - New York Knicksi su sinoć svladali Indiana Pacerse 102-88, a Jeremy Lin je opet bio raspoložen sa 19 koševa od kojih je osam postignuto u kritičnoj seriji od 17-4 kojom je odlučen tijek utakmice.
Mavericksi zaustavili Lina, Lakersi pali u produžetku (VIDEO)
NEW YORK - Nowitzki je zabio 11 od ukupno 28 koševa u zadnjih četiri i pol minute zadnje četvrtine u kojoj su Mavericksi uspjeli zaustaviti nalet gostujućih Knicksa.
Jeremy Lin i Knicksi slomili i Dallas (VIDEO)
NEW YORK - Bila je to osma pobjeda Knicksa u posljednjih devet utakmica. S 28 koševa i rekordnih 14 dodavanja, Lin je najzaslužniji što su Knicksi slomili Maverickse.
Stala serija Knicksa; Lin izgubio čak devet lopti (VIDEO)
NEW YORK - Jeremy Lin postigao je 26 poena no imao i čak devet izgubljenih lopti, što je negativni rekord ove sezone u NBA.
Carmelo Anthony: Očekujem da ću imati loptu kad bude gusto (VIDEO)
KNICKSI U EUFORIJI
NEW YORK - "Stvarno je glupo pričati o tome kako ću se ponašati na parketu s Linom. I pitanja o tome koliko ću mu lopti dodati su potpuno bezvezna."
Čudo zvano Jeremy Lin donijelo Knicksima i šestu uzastopnu pobjedu (VIDEO)
NEW YORK - Jeremy Lin ponovno je bio predvodnik Knicksa u novom trijumfu sa 27 poena i 11 asistencija. Lin je na nekoliko sekundi prije kraja susreta preuzeo odgovornost i pogodio odlučujuću tricu.
Lakersi opet izgubili, Kobe Bryant postao peti najbolji strijelac u povijesti NBA lige (VIDEO)
NEW YORK - Zvijezda Los Angeles Lakersa sa 28 koševa ubačenih Philadelphiji prestigla je na vječnoj ljestvici svog nekadašnjeg suigrača Shaquillea O'Neala.
Derrick Rose nokautirao Knickse u Gardenu (VIDEO)
NEW YORK - Završio je Rose utakmicu s 32 poena i 13 asistencija, a posebno je impresivan bio u posljednjoj četvrtini u kojoj je ubacio 15 koševa.
Dwight Howard
Dwight Howard "skinuo" Chamberlaina, izveo rekordnih 39 slobodnih bacanja (VIDEO)
NEW YORK - Centar Orlanda imao je veliku večer u kojoj je predvodio svoju momčad do pobjede 117-109 ubacivši  pritom 45 koševa, te uhvativši 23 skoka.
Knicksi prekinuli niz Philadelphije, Clippersi nokautirali Miami (VIDEO)
NEW YORK - Chris Paul je zabio 27 koševa uz 11 asistencija za drugi poraz nakon produžetaka Miamija u dva dana.