Rezultat pretrage za pojam: Alex Oxlade-Chamberlain
Liverpool srušio Manchester City
DERBI
LIVERPOOL - U derbiju 23. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je na Anfieldu pobijedio Manchester City 4-3 nanijevši 'Građanima' prvi poraz ove sezone.
Arsenal bez Sancheza na startu nove sezone Premier lige
OZLJEDA
LONDON -Najbolji igrač Arsenala Alexis Sanchez zbog ozljede abdomena propustit će prve dvije utakmice nove sezone Premier lige, protiv Leicestera i Stokea.
Škotska zaustavila Englesku, poraz Prosinečkog
KVALIFIKACIJE ZA SP
GLASGOW - Nakon nevjerojatne drame i tri gola u posljednjih pet minuta utakmice, otočki velikani Škotska i Engleska odigrali su 2-2 u susretu 6. kola F skupine europskih kvalifikacija za plasmana na svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji.
Dinamo senzacionalno pobijedio Arsenal
POBJEDA
ZAGREB - Nogometaši zagrebačkog Dinama nisu mogli poželjeti ljepše otvaranje Lige prvaka, u dvoboju 1. kola F skupine 'modri' su pred 17,800 gledatelja na stadionu Maksimir pobijedili Arsenal 2-1.
Englezi će smanjiti broj stranaca u klubovima
POTEZI
LONDON - Prošle godine minutaža domaćih igrača iznosila je samo 32 posto, a prije 20 godina bila je 70 posto.
Arsenal u lovu na mjesto u povijesti
ZAGREB - Arsenal u uzvratnom dvoboju u Monte Carlu mora učiniti nešto što do sada nije uspjelo niti jednom klubu u povijesti ovog natjecanja - proći dalje nakon poraza od dva razlike na domaćem terenu.
Real i Borussija izborili prolaz, Arsenal ispustio 3-0
ZAGREB, - U susretu 4. kola B skupine nogometne Lige prvaka Real Madrid je na Santiago Bernabeu pobijedio Liverpool 1-0 ostvarivši i četvrtu pobjedu u skupini čime je osigurao prolaz u osminu finala.
Bleacher Report: Mateo Kovačić šesti na listi najboljih mladih nogometaša svijeta