GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Himna Alfi počela se i službeno vrtjeti na YouTubeu (VIDEO)

Himna Alfi počela se i službeno vrtjeti na YouTubeu (VIDEO)
HUMANITARNO
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 21.07.2020 / 13:33
Autor: SEEbiz
ZAGREB - Pjesma Alena Nižetića 'Nisi sam' jučer je i službeno objavljena na službenom YouTube kanalu Croatia Recordsa.

Ova je pjesma tematski pisana za humanitarni projekt Udruge SJP Alfe, za pomoć stradalim članovima Udruge od posljedica snažnog potresa u Zagrebu i okolici, pa je tako postala i njihovom himnom.

Pjesma tima u kojem se nalaze Carmen Borošić, producentica, Goran Topolovac kao autor glazbe i aranžmana, tekstopisac Krešimir Butković te glazbeni producent Ado Iftić, izvedbom je okrunio pjevač Alen Nižetić.

- Ne sumnjamo da će postati i pjesma vodilja na mnogim sportskim događanjima, ali i svečanostima vezanim uz državne proslave. Alfe žele da je ova pjesma prvenstveno poziv svima nama na zajedništvo i humanost te se zahvaljuju Alenu Nižetiću koji se odmah odazvao ovoj akciji i svojom srčanošću se uključio u povezivanje Hrvatske u jednu plemenitu poruku svima: 'Nisi sam' - rekli su iz Alfi.

Sav prihod od tantijema ići će direktno na račun Udruge SJP Alfe i služit će za pokretanje budućih akcija.



Tagovi: Alen Nižetić, Krešimir Butković, Croatia Records, Udruga SJP Alfe, Carmen Borošić, Goran Topolovac
PROČITAJ I OVO
Kulturni četvrtak u HDA, predavanje Nesvakidašnji Pariz
NAJAVE
Kulturni četvrtak u HDA, predavanje Nesvakidašnji Pariz
ZAGREB - U četvrtak 30. ožujka 2023., u 17 sati, u Hrvatskom državnom arhivu (HDA), na rasporedu je predavanje „Nesvakidašnji Pariz“.
Sveti pauk i Cronenbergov opus u Kinoteci
FILM
Sveti pauk i Cronenbergov opus u Kinoteci
ZAGREB – David Cronenberg često je istraživao mehanizme kojima društvo kontrolira seksualne i ostale porive, a svoje zaplete gradio je na odvrtanju represivnih vijaka.
Goranu Trbuljaku nagrada za životno djelo HDLU-a
PRIZNANJA
Goranu Trbuljaku nagrada za životno djelo HDLU-a
ZAGREB - Dodijeljene su godišnje nagrade Hrvatskog društva likovnih umjetnika za postignuća u prošloj godini u galeriji Bačva.
Otvoren 19. ZagrebDox
FESTIVALI
Otvoren 19. ZagrebDox
ZAGREB - Filmom "Fantastičan stroj" o zaluđenosti ljudi samima sobom u vremenu kada ono što nije zabilježeno kamerom kao da se nije niti dogodilo, u nedjelju je u kinu Kaptol Boutique Cinema otvoren Međunarodni festival dokumentarnog filma ZagrebDox.
Prco
PRAZNINA (4)
Prco
Prco je bio doista jedinstven pas. Premda odgojen od plahe kujice Kujse, kako smo zvali pitomu i nježnu njemačku ovčaricu koja je po njegovu dolasku već zašla u godine, teško je zauzdavao svoju naglu ćud.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE