Jokić je održao lekciju košarke Wembanyami u pobjedi Denvera nad San Antoniom

LEKCIJA
Objavljeno: 16.03.2024 / 08:11
DENVER - Noćas je u NBA ligi odigrano šest utakmica, a Nikola Jokić upisao je još jednu sjajnu partiju.

Raskošni srpski centar imao je veliki izazov u utakmici Denvera i San Antonija dok se borio pod košem s nadolazećom perspektivom Victorom Wembanyamom i izašao kao pobjednik.

Jokić je održao lekciju košarke mladom Francuzu i na gostovanju završio s 31 poenom, 7 skokova i 5 asistencija, te odveo svoju momčad do 47. pobjede u 67. utakmici ove sezone rezultatom 117:106.

Većim dijelom prve četvrtine Wembanyami je pokazivao da je pred njim dug put dok ne postane prava NBA zvijezda.
Nakon 12 minuta igre Jokić je preko Wembyja ubacio 15 koševa, a Francuz samo 3 koša uz koš 0/5.

Wembanyama je ipak uspio ostvariti 17 poena i 9 skokova do kraja utakmice.

U ostalim utakmicama gostujuće pobjede ostvario je i Phoenix koji je uz 20 Nurkićevih skokova svladao Charlotte 107:96, Miami kod Detroita 108:95, a Orlando protiv Toronta 113:103.

Tagovi: jokić, nuggets, Wembanyama
Perez potvrdio da Modrić ostaje u Realu još jednu sezonu
POTVRDA
LONDON - Predsjednik Reala Fiorentino Perez je nakon utakmice upitan hoće li Modrić ostati u Realu i iduće sezone.
Hrgović teško poražen od Duboisa
BOKS
RIJAD - Hrvatski boksač Filip Hrgović poražen je prekidom u osmoj rundi od Britanca Daniela Duboisa u borbi za privremeni naslov teškaškog prvaka organizacije IBF koja je održana u sklopu priredbe Queensberry vs Matchroom: 5v5 održana u saudijskom Rijadu.
Real lansirao Dinamo na korak do ulaska u skupine Lige prvaka
VELIKA PRILIKA
ZAGREB - Real je osvojio Ligu prvaka pobjedom protiv Borussije Dortmund 2:0. Takav rasplet ovosezonskog izdanja najjačeg europskog klupskog natjecanja sjajna je vijest i za Dinamo.
Real Madrid osvojio Ligu prvaka
LONDON - Real je pobijedio Borussiju Dortmund 2:0 na stadionu Wembley i osvojio Ligu prvaka.
Meč između Mikea Tysona i YouTubera Jakea Paula odgođen zbog Tysonovih zdravstvenih problema
BOKS
LOS ANGELES - Organizatori borbe između bivšeg boksačkog prvaka Mikea Tysona i YouTubera Jakea Paula morali su odgoditi borbu na neodređeno vrijeme. Uzrok su Tysonovi zdravstveni problemi.